super@urok-ua.com

Сценарій родинного свята для 3 класу “Дитинство – щаслива пора. В щасливій родині щасливі і ти, і я”

Автор матеріалу: Сценарій родинного свята для 3 класу “Дитинство – щаслива пора. В щасливій родині щасливі і ти, і я”

Сценарій родинного свята для 3 класу “Дитинство – щаслива пора. В щасливій родині щасливі і ти, і я”
Запропонований сценарій родинного свята допоможе вчителям початкової ланки освіти на якісному рівні підготувати чудовий захід, провідна мета якого полягає у згуртуванні як дитячого, так і батьківського колективу. Увесь сценарій свята пронизаний ідеєю виховувати любов, повагу один до одного в родині, виховувати прагнення дарувати радість та посмішки один одному, цінувати неповторні та щасливі митті дитинства.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дякую Галині Вікторівні за змістовний сценарій родинного свята, який наповнений теплотою, ніжністю, любов’ю! Тільки від прочитання конспекту вже викликає посмішка! Як пощастило діткам і батькам бачити все ще й наяву! Обов’язково буду використовувати у своїй подальшій роботі! Автору – творчості й натхнення у здійсненні усіх творчих починань!

  2. Галино Вікторівно! Вітаю! Вважаю корисною Вашу публікацію, оскільки помітила цікаву інтерпретацію сюжету, вдале поєднання мистецьких жанрів, новизну шкільних усмішок. Ваша робота заслуговує на увагу класоводів. Дякую за ідею та творчу креативність!

  3. Дякую за цікавий сценарій. Він дуже стане в нагоді в позакласній діяльності,. Сценарій побудований з урахуванням вікових особливостей. Всі етапи продумані і послідовні. Форма проведення відповідає змісту.

  4. Хороша душевна розробка заходу. Налаштування святкового, урочистого настрою розпочинається з перших рядків і триває аж до закінчення. Гарно підібрані слова зачіпають душевні струни, вдало підібрані музичні композиції. Хороша робота!

  5. Родинні свята – улюблені свята для кожної дитини, адже саме під час подібних заходів можна разом з родиною споглядати приємні моменти згуртованості шкільної родини, дитина відчуває гордість за своїх батьків, рідних.Сподобались жартівливі моменти заходу та пісенний матеріал.

  6. Свята подібного характеру дають можливість дітям відчувати родинне тепло як вдома так і в шкільному колективі. Весь сценарій пронизаний позитивом та добром. Дуже сподобалась пісня ” Школа – весела сім’я! та ” Ми – щасливі діти”, а також й інші пісні і танцювальні композиції. Поставлена автором мета проведенням такого свята буде досягнута цілком.Дякую.