mail@urok-ua.com

Сценарій відкритого родинного свята для учнів 4 класу

Андріївські вечорниці на сучасний лад. У сценарії збережено традиції святкування наших пращурів, але у сучасній інтерпретаціїї та адаптовано для дітей початкової школи. Користуйтесь.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
2557

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. За допомогою Вашого свята учні поглибили знання про зимові календарні народні свята; ознайомилися зі звичаями святкування андріївських вечорниць. Ви та Ваша праця сприяють відродженню національної свідомості, виховуєте у дітей повагу до народних традицій, бажання брати активну участь у святах.

  2. “Андріївські вечорниці для початкової школи?” ,- таке спочатку виникло питання. Треба подякувати вчителю, адже нелегко створити даний захід, відповідно до вікових особливостей учнів початкової школи. Юлії Олегівні це вдалося, дякую!

  3. Виховний захід просто захоплюючий. Нарешті зустріла сценарій Андріївських вечорниць адаптований до початкової школи. Дуже змістовна, часткоро жартівлива відбувається інсценізація народних звичаїв. Учителем обрані веселі приклади ворожіння в ніч перед Св.Андрієм. Емоції переповнюють. Дякую за атмосферне свято.