mail@urok-ua.com

Сценарій родинного свята “Нехай квітує дерево родинне”

Сценарій розрахований на молодший шкільний вік. Метою свята є: сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру; виховувати глибоке почуття любові до батьків.

Вікно перегляду документа

 • : Шахназарова Алла Павлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Комунальний заклад "Компаніївське навчально-виховне об'єднання"
 • Сценарій родинного свята
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Мама – це саме життя, оберіг кожної дитини, лише мама відданно та щиро турбуватиметься про своє чадо. І саме такий захід є вдячністю матерям за всі недоспані ночі, переживання та вічну турботу. Дякую!

 2. Дуже корисне та тепле родинне свято, після такого обміну родинними традиціями та знайомства родинами всі найкращі моменти переходять до класного колективу, що робить його дружнім, щирим, відвертим. В такому колективі немає місця заздрощам та злу. Дякую за розробку та поповнення методичної скарбнички!

 3. Алло Павлівно! Дякую за розробку теплого родинного свята. Враховано все: вік дітей, достатня кількість гумору, музики, поезії; бажання батьків бачити своїх дітей ерудованими під час інтелектуальних конкурсів, нагоду всім відпочити, повеселитися, гарно провести час та прожити ще один чудовий день на землі. Ви досягли мети. Успіхів Вам, творчості, креативності!

 4. Сподобалося родинне свято, яке продемонструвало нагоду для всіх зібратися та об’єднатися спільною справою. Цей захід передбачає формування ціннісного ставлення сучасних школярів до сім’ї , родини. Конкурси, сценки, ігри цікаві. Дякую.

 5. Вчитель під час заходу застосовує інсценізацію, ігри, насичені моральним змістом, створює ситуації , які стимулюють моральні вчинки дітей.Сімейні заходи корисні, формують ціннісне ставлення до рідних, сім*ї. сподобався конкурс “Сімейний бюджет”.

 6. Хороша розробка, підібрані гарні слова, конкурси, сценки, продуманий і музичний супровід. Не вистачило в кінці якогось об`єднуючого дійства, можливо, пісню разом заспівати, а то так якось обривається на конкурсі з татом і зразу заключні слова.

 7. Гарний захід, а головне ,що були залучені всі батьки.Сподобалась велика кількість пісень,добре що була різноманітність (пісні,танці,гуморезки,сценки)
  Не вистачило : родинного дерева сімей