super@urok-ua.com

СЦЕНАРІЙ ВИХОВНОГО ЗАХОДУ «ДЕНЬ ІМЕНИННИКА» в 3-4 класах

Автор матеріалу: СЦЕНАРІЙ ВИХОВНОГО ЗАХОДУ «ДЕНЬ ІМЕНИННИКА» в 3-4 класах

Сценарій виховного заходу, присвяченого Дню іменинника може бути корисним у роботі класного керівника або вихователя ГПД. Мета заходу: створити комфортні умови для формування доброзичливих відносин в колективі; розвивати творчі здібності та емоційно-вольову сферу учнів; сприяти розвитку логічного мислення, кмітливості, ініціативності школярів; формувати шанобливе ставлення до української мови.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Регулярне проведення таких заходів сприяє тіснішому згуртуванню класного колективу, вихованню взаємоповаги та взаємодопомоги, розвитку кожного учня як особистості. Таке свято сяє оптимізмом , радістю , гарним настроєм. Творчих вам успіхів!

  2. Розробка свята сприятиме вихованню у дітей поваги до однокласників, намагання робити приємне один одному. День іменинника проводиться для зближення учнів класу. Відмінна розробка проведення шкільного дня іменинників. Успіхів!

  3. Вважаю, що на такому святі учні не лише гарно повеселились, а й активно себе проявили розгадуючи ребуси, виконуючи ситуативні завдання, граючи в ігри. Свято було насиченим та цікавим. Дякую.

  4. Діти з нетерпінням чекають свій день народження.А якщо свято іменника відзначать в колі дружньої компанії,то воно неодмінно принесе радість і задоволення.А для цього авторка використала і гарні дитячі пісні,і казкові елементи,і цікаві завдання.Дякую