super@urok-ua.com

Розробка виховного заходу День зустрічі птахів

Автор матеріалу: Розробка виховного заходу День зустрічі птахів

До вашої уваги сценарій одного з найулюбленіших свят в українських школах – свята «День зустрічі птахів». Цей сценарій відзначається креативністю та легкістю підготовки для вчителя, адже йому допомагає вся школа. Якщо ви творчий учитель, то цей сценарій саме для вас!

Розробка виховного заходу

Вікно перегляду документа

  • : Бурбела Валентина Петрівна
  • : Вчитель біології
  • : Кам'янський навчально – виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"
  • - розробка виховного заходу День зустрічі птахів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже корисним для учнів є ознайомлення із презентацією “Птахи Червоної книги”, яка спонукатиме учнів задуматися над важливістю збереження живої природи. Особисто мені надзвичайно близьким є конкурс “Народної мудрості”, який зберегла до своїх матеріалів. Вражає робота із загадками та цікавими фактами про птахів. Дякую!

  2. Чудові світлини – це результат проробленої Вами роботи, яка просто надихає на реалізацію таких заходів. Робота дійсно креативна. Гарний конкурс “Народна мудрість. А загадки вдало підібрано для кмітливих школярів. Вікторина “Мудрості” вражає. Дякую!

  3. Захід цікавий, креативний, систематизований, містить багато енциклопедичного матеріалу. Даним заходом можна зацікавити багато учнів. Цікаві вправи. ігри та вікторини. Дякую за розробку.