super@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “Вечорниці у світлиці”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу “Вечорниці у світлиці”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Журівська філія I-II ступенів Рогатинської СЗОШ I-III ступенів №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виховного заходу “Вечорниці у світлиці”
У сучасній школі пріоритетним напрямком виховного процесу є патріотичне виховання. Сьогодні українське суспільство, як ніколи, потребує духовного і морального відродження, тому питання патріотичного виховання є дуже актуальним. Народознавство – це один із важливих напрямків патріотичного виховання, а народознавчий матеріал є невичерпним джерелом для виховання позитивних моральних якостей. Метою виховного заходу “Вечорниці у світлиці” є поглиблення знань молодших школярів про рідну землю, виховання любові та поваги до звичаїв та традицій наших предків, виховання патріотизму, розвиток творчих здібностей дітей.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Для вчителів філологів робота завжди є насиченою, тому що ми завжди у вічному пошуку якихось “родзинок” до заходів , щоб можна було зацікавити учнів, створити атмосферу відповідного свята. Деякі моменти із Вашого заходу можна запозичити. Дякую за матеріал!

  2. Театралізація завжди має велику вагу, потребує значних зусиль учителя у підготовці. Поділяю позицію Наталії Вихрист щодо запитань . Дякую за Вашу роботу!

  3. Гарних слів сказано багато. Так, цікавий сценарій, поєднано минуле і сьогодення. У мене лише такі питання: чому без вступу? І чому дівчинка, хлопчик – адже на вечорниці малі діти не ходили. Дякую за сценарій.

  4. Змістовно підібраний матеріал,цікава канва ,театралізація.Обов’язково у своїй практицуі використаю зав’язку ,цікаві конкурси.Вважаю,що пісня про варенички має вже довгу бороду.Педагог досягла поставленої мети.Дякую за творчість!

  5. Сценарій заходу має великий виховний характер. Прилучення до народної культури, знайомство з традиціями українського народу, що може бути важливіше і потрібніше. Це дуже актуальна, необхідна робота.

  6. Патріотичне виховання одна із ланок виховної системи школи, тому дуже доречне проведення заходів на дану тематику. Автор дуже добре поєднала минуле і сьогодення. Сподобався обряд с пампушками.

  7. Патріотичне виховання є актуальним в нас час, а вивчення народних традицій сприяє розвитоку творчих здібностей дітей, вихованню любові та поваги до звичаїв та традицій наших предків, вихованню патріотизма .Дякую за за цікавий матеріал.

  8. Театралізоване дійство знайомить учнів із народними обрядами зимового періоду. Кожен текстовий блок чергується із тематичними народними піснями. Дані заходи сприяють вихованню любові до рідних традицій.