mail@urok-ua.com

Сценарій заходу “Я по світу іду в вишиванці”

Святковий захід проводиться з метою відродження та поширення національних традицій, виховання, любові і бережливого ставлення до спадщини українського народу, збереження і використання вишиванки як унікального феномену культурного надбання українського народу, естетичного виховання молодого покоління. І частина:
1. Урочисте відкриття свята.
2. Презентація команд-гостей (команда навчального закладу (7 учнів 5-11 класів) має словесно презентувати себе (до 2 хвилин) + пісня або танець.
3. Конкурсна програма за принципом квест-гри:
3.1. Станція «Мальовнича» – конкурс малюнків на асфальті «З Україною в серці» з обов’язковим використанням українського орнаменту (до 10 хвилин, журі виставляє команді оцінку у залікову таблицю).
3.2. Станція «Історична» – вікторина «Сторінка історії української культури» (до 10 хвилин, журі виставляє команді оцінку у залікову таблицю).
3.3. Станція «Поетична» – складання віршів із запропонованих слів (до 7 хвилин, журі виставляє команді оцінку у залікову таблицю).
3.4. Станція «Танцювальна» – флешмоб + майстер-клас з українського народного танцю (враховується активність всіх членів команди, + 5 балів).
ІІ частина:
1. Парад вишиванок – беруть участь всі присутні.
2. Оголошення та нагородження переможців конкурсу.
3. Урочисте закриття свята

  • : Бачурська Тетяна Анатоліївна
  • : заступник директора з виховної роботи
  • : комунальний заклад "Дніпрорудненська гімназія "Софія" – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1" Василівської районної ради Запорізької області
  • - Сценарій заходу «Я по світу іду в вишиванці»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Захід є цікавим. Сподобалась вікторина. Гарна робота із символами, я на багатьох уроках використовую метод “Символ”. Автор публікації зацікавлює тим, що гості свята також беруть активну участь в заході. Хочу відзначити, що на заході рясніє різноманіття пісень, віршів, а також таночків, що створюють чудову атмосферу. Дякую!

  2. Ваше свято дуже вдале, актуальне. Мені імпонує, що на ньому багато гостей, І головне, що діти беруть участь! Бо просто сидіти і слухати вірші про вишиванку – це нецікаво. Дякую. Обов’язково проведу у себе, бо ми відзначаємо свято вишиванки вже 5 років, і треба нові ідеї, такі гарні, як ваша.

  3. Гра – квест заслуговує на кращу похвалу. Дякую колезі, що поділилася такою чудовою ідеєю. Сценарій повністю підходить зазначеній віковій категорії. А ось у мене виникло бажання скористатися ідеєю та розробити щось схоже для учнів початкових класів. Щиро дякую.