mail@urok-ua.com

Сценарій та презентація виховного заходу “Голоси поетів світу”

Даний матеріал можна використати на уроках, у позакласній роботі з зарубіжної та української літератури, а також при підготовці заходів до дня народження Т.Г.Шевченка.

Сценарій

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
133

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Матеріал дійсно підібрано цікавий ,використовується ї мультимедійна презентація.Але не погоджуся з назвою заходу.оскільки тут конкретно йдеться про тих письменників,які захоплювалися творчістю Шевченка і вірші про нього тому ім,я Шевченка повинно бути в назві заходу. (Постать Шевченка в творчості українських і зарубіжних поетів або щось ліричніше) Відсутнє також і заключне слово.Дякую.

  2. Захід містить чудові віршовані твори українських і зарубіжних поетів. чудово, що творчість Шевченка захоплює багатьох.Погоджуюсь з автором публікації, що даний матеріал можна використати й під час уроку , здебільшого частково.

  3. Тема виховного заходу “Голоси поетів світу” цікава, матеріал підібрано гарний. Презентація доречна і вдала. Хотілося б зробити зауваження лише до вступу: він просто відсутній. А без цього захід втрачає мотивацію. Дякую.