Сценарій та презентація виховного заходу “Голоси поетів світу”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій та презентація виховного заходу “Голоси поетів світу”
Посада: Вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Чемеринецька ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянської районної ради Львівської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний матеріал можна використати на уроках, у позакласній роботі з зарубіжної та української літератури, а також при підготовці заходів до дня народження Т.Г.Шевченка.

Сценарій

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сценарій виховного заходу сподобався. Дуже гарні поетичні рядки створюють незабутню атмосферу. На основі цього сценарію можна розробити бінарний урок як форму інтегрованого навчання. Дякую.

  2. Матеріал сподобався, багатогранний. Стосовно назви самої роботи, то можу погодитись із відгуком колеги, адже можна взяти за назву гарний афоризм, що відзначатиметься креативністю. Дякую!

  3. Матеріал дійсно підібрано цікавий ,використовується ї мультимедійна презентація.Але не погоджуся з назвою заходу.оскільки тут конкретно йдеться про тих письменників,які захоплювалися творчістю Шевченка і вірші про нього тому ім,я Шевченка повинно бути в назві заходу. (Постать Шевченка в творчості українських і зарубіжних поетів або щось ліричніше) Відсутнє також і заключне слово.Дякую.

  4. Захід містить чудові віршовані твори українських і зарубіжних поетів. чудово, що творчість Шевченка захоплює багатьох.Погоджуюсь з автором публікації, що даний матеріал можна використати й під час уроку , здебільшого частково.

  5. Тема виховного заходу “Голоси поетів світу” цікава, матеріал підібрано гарний. Презентація доречна і вдала. Хотілося б зробити зауваження лише до вступу: він просто відсутній. А без цього захід втрачає мотивацію. Дякую.