“Стихійні лиха”

Мета: Формувати в учнів уявлення про природні надзвичайні ситуації: грозу, бурю, землетрус, повінь; навчати правильних дій під час різних природних явищ, знаходженню розумних виходів з несприятливих ситуацій; пояснити можливі способи їх уникнення; розвивати пізнавальну активність, самостійність, логічне та критичне мислення і забезпечувати словниковий запас учнів; виховувати дисциплінованість, відповідальність, почуття взаємодопомоги.

  • : Гринь Антоніна Олександрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : КЗ "Орлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
  • -Стихійні лиха
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Майже кожен день з екранів телевізорів ми чуємо про стихійні лиха. Тому тема даного матеріалу – актуальна. Кожен повинен знати як вести себе, коли загрожує небезпека(підібрано вдалі завдання на повторення правил поведінки під час стихійного лиха). Попереджений – значить озброєний! Ці слова чудово підкреслюють конспект даного уроку. Дякую!

  2. Дуже добре, що і така проблема порушується, адже учні повинні мати поняття про стихійні лиха. Подана вчителем інформація є пізнавальною та необхідною для сприйняття й усвідомлення школярами. Дякую!

  3. У вашому конспекті дуже корисна і потрібна інформація. Діти повинні знати про стихійні лиха і про те, як потрібно себе вести в разі небезпеки. Після Вашого заходу діти обов’язково обговорять з батьками хоча б деякі ситуації. А батьки підкажуть якісь додаткові заходи безпеки

  4. Цікавий насичений урок. Використано багато матеріалу, але не пнреобтяжено, автор продумано розмістила теорію з практичними вправами, щоб учні активно вели діалог, висловлювали свою думку, демонстрували заздалегідь підготовлений матеріал. Яскрава супроводжуюча презентація логічно і послідовно доповнює зміст конспекту.

  5. Дуже важко знайти необхідний навчальний матеріал, щоб він був цікавий нашим учням!. Всі етапи уроку випливають один з одного, протягом уроку відбувається розвиток пізнавального інтересу в учнів, формується поняття про стихійні лиха! Вдячна вам за чудову розробку уроку!