mail@urok-ua.com

“Стихійні лиха”

Мета: Формувати в учнів уявлення про природні надзвичайні ситуації: грозу, бурю, землетрус, повінь; навчати правильних дій під час різних природних явищ, знаходженню розумних виходів з несприятливих ситуацій; пояснити можливі способи їх уникнення; розвивати пізнавальну активність, самостійність, логічне та критичне мислення і забезпечувати словниковий запас учнів; виховувати дисциплінованість, відповідальність, почуття взаємодопомоги.

 • : Гринь Антоніна Олександрівна
 • : вчитель початкових класів
 • : КЗ "Орлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
 • -Стихійні лиха
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
189

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Дуже добре, що і така проблема порушується, адже учні повинні мати поняття про стихійні лиха. Подана вчителем інформація є пізнавальною та необхідною для сприйняття й усвідомлення школярами. Дякую!

 2. У вашому конспекті дуже корисна і потрібна інформація. Діти повинні знати про стихійні лиха і про те, як потрібно себе вести в разі небезпеки. Після Вашого заходу діти обов’язково обговорять з батьками хоча б деякі ситуації. А батьки підкажуть якісь додаткові заходи безпеки

 3. Цікавий насичений урок. Використано багато матеріалу, але не пнреобтяжено, автор продумано розмістила теорію з практичними вправами, щоб учні активно вели діалог, висловлювали свою думку, демонстрували заздалегідь підготовлений матеріал. Яскрава супроводжуюча презентація логічно і послідовно доповнює зміст конспекту.

 4. Дуже важко знайти необхідний навчальний матеріал, щоб він був цікавий нашим учням!. Всі етапи уроку випливають один з одного, протягом уроку відбувається розвиток пізнавального інтересу в учнів, формується поняття про стихійні лиха! Вдячна вам за чудову розробку уроку!