Свято матері

Сценарій проведення свята для матусь.

  • : Ткаченко Наталія Іванівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівського району Полтавської області
  • Свято матері
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Наталія Іванівна надає розробку до свята Матері. Захід пронизаний любов*ю. повагою до найріднішої людини – матері. Конкурсна програма гарантує позитивну атмосферу, гарний настрій. Гадаю, мети досягнуто.

  2. Для кожної матері це свято на вагу золота, адже для матусь діти – цілий Всесвіт. Дякую за гарні ідеї, які забезпечать позитивну атмосферу заходу. Такі пісні, вірші – це вияв людської доброти, уваги. Натхнення Вам та гармонії!

  3. Вшанування МАМИ – святе діло. Слово «мама» рівнозначне слову «життя». Перші очі, з якими зустрічається дитина, — це уважні очі його матері. Найбільш близький і рідний чоловік, який ніколи не залишить свою дитину, звичайно трапляється й зворотне, але зараз не про це. Ваш захід дає можливість дітям в різній формі: музичній, літературній, танцювальній висловити слова подяки мамам

  4. Виховний захід присвячений наймилішим, найніжнішим, нашим матерям. Інструментаріями донесення теми і мети свята є сценка, пісні, танок та конкурсна програма. Найвеселішим, на мою думку, є конкурс “Відгадай по голосу” матусю. Не сподобалося, що серед такого великого вибору україномовних пісень, ви зупинились на російськомовній.