Свято матері

Автор публікації
Автор матеріалу: Свято матері
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівського району Полтавської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій проведення свята для матусь.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Наталія Іванівна надає розробку до свята Матері. Захід пронизаний любов*ю. повагою до найріднішої людини – матері. Конкурсна програма гарантує позитивну атмосферу, гарний настрій. Гадаю, мети досягнуто.

  2. Для кожної матері це свято на вагу золота, адже для матусь діти – цілий Всесвіт. Дякую за гарні ідеї, які забезпечать позитивну атмосферу заходу. Такі пісні, вірші – це вияв людської доброти, уваги. Натхнення Вам та гармонії!

  3. Вшанування МАМИ – святе діло. Слово «мама» рівнозначне слову «життя». Перші очі, з якими зустрічається дитина, — це уважні очі його матері. Найбільш близький і рідний чоловік, який ніколи не залишить свою дитину, звичайно трапляється й зворотне, але зараз не про це. Ваш захід дає можливість дітям в різній формі: музичній, літературній, танцювальній висловити слова подяки мамам

  4. Виховний захід присвячений наймилішим, найніжнішим, нашим матерям. Інструментаріями донесення теми і мети свята є сценка, пісні, танок та конкурсна програма. Найвеселішим, на мою думку, є конкурс “Відгадай по голосу” матусю. Не сподобалося, що серед такого великого вибору україномовних пісень, ви зупинились на російськомовній.