mail@urok-ua.com

Свято на Новий рік “Новорічне диво”

Новий рік – це свято де трапляються всілякі дива і чарівні події. Всі діти чекають не дочекаються новорічних свят. Вони заздалегідь готуються до них, репетируючи танці і пісні, вивчаючи святкові вірші. Сюжет Новорічного свята побудований так, що в результаті діти самостійно побачили позитивний розвиток подій завдяки таким людським якостям, як: доброта, взаємодопомога, підтримка, дружелюбність і чесність.

Сценарій свята

 • : Литвинова Наталія Валеріївна
 • : вихователь
 • : Краматорська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів № 18 Донецької обласної ради
 • - Свято на Новий рік «Новорічне диво»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Хід свята подобається легкістю, невимушеністю, номери художньої самодіяльності розміщено з урахуванням сценарія, не дозволяє панувати суму. Враховано українські традиції. Вважаю, захід вдався й стане у нагоді колегам.

 2. Це й справді “Новорічне диво”. Анотація до роботи одразу зацікавлює. Після ознайомлення із Вашою роботою, стає зрозуміло, що на заході протікає позитивний розвиток подій. Дякую!

 3. Сучасний сценарій з незвичними героями- стюардесами, з флешмобом. Переходи від етапу до етапу заходу плавні, цікаві, яскрава кульмінація свята, присутні елементи українських традицій. Свято веселе. Читаючи, захотіла побувати учасником даного розважального дійства. Є деякі граматичні неточності, але зважаючи на регіон проживання автора – ВСЕ пробачається.