mail@urok-ua.com

“Новий рік на поріг”. Новорічний ранок для 1-4 класів

Новий рік! Зима! Це всіма нами з дитинства улюблені та радісні дні, коли збуваються мрії та сподівання. Для всіх нас, і дорослих, і малих, новорічні свята сповнені світлом радощів та веселощів, очікування дива й казки, душевним теплом і надією…

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Новорічні костюми, ялинка, гукання Діда Мороза з подарунками, таночки, пісні – все це присутнє на Вашому святі. Ви не забираєте у дітей віри у чудесного Діда – Діда Мороза. І поки діти вірять у дива – у нас, дорослих, повинно бути ще сильніше бажання їх робити. Дякую!

  2. Свято за таким сценарієм буде цікавим і для дорослих , і для малих. Давно відомі усім лиходії Чорт та Баба Яга лише у святкову ніч веселяться, не крадуть місяць та зорі, бажають усім добра. Я вважаю, що чимало колег звернули увагу на Вашу роботу та скористались розробкою у підготовці до Нового Року. Без сумніву, усім присутнім сподобається гра учнів-акторів. Дякую!

  3. Сценарій свята стане у нагоді колегам. Загальне враження від інсценізації – позитивне. У дійстві залучаються учні. Присутні всі необхідні атрибути Нового року. Гадаю, чудовий настрій всім забезпечений!