mail@urok-ua.com

Свято “Прощавай, початкова школо”

Перехід початкової ланки до середньої є важливим етапом у розвитку молодших школярів. Адже саме чотири роки день- вдень діти зустрічаються із своєю першою вчителькою, друзями, діляться з своїми перемогами, радощами, невдачами. Стіни рідного класу стали для них рідною домівкою, а вчителька – другою мамою. Розлучатись із привичним, рідним, дорогим серцю, дуже важко. Попереду багато нового, невідомого. Саме такі свята дають змогу ще раз пригадати своє дитинство, свої перші враження від школи, першу паличку, перше написане слово “мама” і, загалом, попрощатись з улюбленою вчителькою, з рідним класом, показати чого досягли за 4 роки..

  • : Яроменко Світлана Миколаївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Углуватський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
  • - Свято «Прощавай, початкова школо»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарне свято з віршами,піснями,фрагментами уроків і веселими перервами:частівки,гуморески,смішні історії,сценка.Привітання рідним,першій вчительці,представлення класного керівника,клятва п,ятикласників-все це сприятиме більш легкій адаптації п,ятикласників.Дякую.

  2. Автор публікації гарно попрацювала над матеріалом. Свято “Прощавай, початкова школо!” є насиченим та змістовним. Вчителі початкових класів зможуть послуговуватися таким матеріалом, адже його дуже багато. Його можна і коригувати, і скорочувати. Сценарій представляє цікавий захід для випусників 4-го класу. Вміщено багато красивих віршів . Зацікавлюють гуморески, якими дійсно можна насолоджуватися. Гарно підібрані питання з української мови. Сподобались інсценізації. Також часто для вчителів є проблематичним підготувати напутнє слово вчителя випускникам, а в матеріалі багато хороших побажань, які можна при потребі використати. За таким сценарієм захід пройде в атмосфері гармонії та хорошого настрою.