mail@urok-ua.com

Свято “Прощавай, початкова школо!”

Сценарій містить вірші про кожного випускника. Захід насичений різноманітними сценками. Є частівки, зворушливі слова до батьків.

Вікно перегляду документа

  • : Мурліна Інна Сергіївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1
  • Свято Прощавай, початкова школо!
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Публікація знадобиться колегам, допоможе спланувати свій сценарій. Сподобалась сценка біля пологового відділення, вірші про кожного учня, лотерея, передавання “аптечки”. Зворушливі слова, думаю, запам*ятаються надовго.

  2. Душевне свято, наповнене теплом і любов ю. Такі виховні заходи об єднують всю шкільну родину. І як випускникам обійтися без вальсу, слів – подяк. Зацікавило, що кожен учень представляє себе у віршованій формі. Ізюминка і кульмінація дійства – це передавання “аптечки” новому майбутньому класному керівнику.

  3. Сценарій свята стане в нагоді і класному керівнику 4 класу, і педагогу організатору школи. все чітко описано, прослідковуєть залучення всіх без винятку учнів класу, згадуються роки проведені від садочку і до закінчення початкової школи. Гумористичні хвилинки справді веселять. Дякую.

  4. Гарно. І дуже зворушливо. Згадали все – від народження-і до випуску. Найважливіші моменти за чотири роки. Дуже цікава сценка. Сподобалось, що кожна дитина отримала особливу “порцію” уваги і у віршах, і у піснях. Дуже гарна ідея з лотереєю. Спасибі вам. Успіхів.