mail@urok-ua.com

Свято “Прощавай, початкова школо!”

Сценарій містить вірші про кожного випускника. Захід насичений різноманітними сценками. Є частівки, зворушливі слова до батьків.

 • : Мурліна Інна Сергіївна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1
 • Свято Прощавай, початкова школо!
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
314

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Публікація знадобиться колегам, допоможе спланувати свій сценарій. Сподобалась сценка біля пологового відділення, вірші про кожного учня, лотерея, передавання “аптечки”. Зворушливі слова, думаю, запам*ятаються надовго.

 2. Душевне свято, наповнене теплом і любов ю. Такі виховні заходи об єднують всю шкільну родину. І як випускникам обійтися без вальсу, слів – подяк. Зацікавило, що кожен учень представляє себе у віршованій формі. Ізюминка і кульмінація дійства – це передавання “аптечки” новому майбутньому класному керівнику.

 3. Сценарій свята стане в нагоді і класному керівнику 4 класу, і педагогу організатору школи. все чітко описано, прослідковуєть залучення всіх без винятку учнів класу, згадуються роки проведені від садочку і до закінчення початкової школи. Гумористичні хвилинки справді веселять. Дякую.

 4. Гарно. І дуже зворушливо. Згадали все – від народження-і до випуску. Найважливіші моменти за чотири роки. Дуже цікава сценка. Сподобалось, що кожна дитина отримала особливу “порцію” уваги і у віршах, і у піснях. Дуже гарна ідея з лотереєю. Спасибі вам. Успіхів.