mail@urok-ua.com

Тренінг “Життя прекрасне”

Здійснити профілактику суїцидальної поведінки серед учнів та
продовжити формувати позитивне ставлення до життя.

  • : Грицан Олександра Михайлівна
  • : соціальний педагог
  • : Бердихівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ"
  • - Тренінг «Життя прекрасне»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Олександра Михайлівна під час проведення тренінгу дотримується всіх етапів. Чітко визначені тема, мета та інші категорії. Автор публікації надає опис кожної вправи, наголошує на актуальності проблеми.

  2. І мені також содобалось заняття, яке розробила Олександра Михайлівна, ваш тренінг беру до своєї скриньки годин спілкування, думаю, що дуже стане у нагоді вправа зі свічкої у моєму 11-му класі, де діти будуть вирішувати, як їм будувати своє життя. Цікавою та корисною вважаю дискусію “Ситуативна квітка” Дякую за такий чудовий матеріал.

  3. Олександро Михайлівно! Ви розробили прекрасну роботу. Тема актуальна сьогодні. Говорити по даній темі – це мало а саме тренінг дає можливість підліткам краще розкрити себе, презентувати себе, відстояти свою точку зору та вислухати своїх ровеснико. Актуально, прекрасно та творчо. Дякую

  4. Тренінг дуже цікавий. В роботі використано чудові вправи, що допоможуть сформувати в учнів оптимістичні погляди на життя. Раджу вчителям та психологам при опрацюванні таких важливих проблем звертатись до твору Елеанор Портер “Полліанна”, де надзвичайно сонячна дівчинка, яка стала сиротою і зазнала багатьох труднощів у цьому житті не опустила рук, а дарувала усім тепло свого серця. Тому на прикладі цієї героїні потрібно показувати учням всю велич духовної сили людини. Яскравий образ Полліанни, її гра в радість допоможе учням та дорослим зрозуміти справжній сенс життя, відчути свою потрібність світу. Дякую!