mail@urok-ua.com

“Це – наше, і це – твоє” (конспект першого уроку для третього класу)

Розробка першого уроку у формі брейн-рингу

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Перший урок – це старт у країну знань. Перший урок у формі брейн-рингу дітям цікавий, пізнавальний, розвивальний, продуктивний.Учитель продумала всі завдання та переходи від одного виду діяльності до іншого. Дякую.

  2. Дуже пізнавальний і цікавий перший урок. Діти не тільки пригадують багато про свою країну, вони просочуються духом патріотизму, гордості за свій край! Хід уроку у вигляді брейн – рингу захоплює дітей.

  3. Юлія Олегівна! Ви молодець.Захід настільки граматично правильно витриманий,доцільно ,що завдання бейн-рингу переплітались зі сторінками поезії. Сприяти формуванню громадянської позиції учнів, почуття приналежності до свого краю, до його історії, підведення до усвідомлення своєї ролі та місця в процесі розвитку рідного краю – це головна мета даних заходів в системі виховної роботи

  4. Для першого уроку обрана доцільна форма проведення . Кожен раунд стимулює пізнавальний інтерес учнів. Вчитель вдало створює ситуацію розмірковування, висловлення власної думки. Після такого уроку в учнів народжується радість пізнання.