super@urok-ua.com

Українська мова (3 клас). Вправи і завдання.

Автор матеріалу: Українська мова (3 клас). Вправи і завдання.

У навчально-методичний посібник вміщені вправи і завдання з курсу української мови 3–го класу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Круто. Щиро дякую. Даний матеріал є базовим для повторення вивченого матеріалу. Я планую використати його вкінці навчального року. Адже за календарним планом усі теми вже вичитані, а навчальний час продовжили.

  2. Оксано Романівно! Дякую за посібник, який може стати хорошим помічником в підготовці до уроків, під час індивідуальної роботи на заняттях, роботи в групах. Переконана, що завдання творчого характеру та цікава словникова робота будуть корисними всім, хто займається підготовкою дітей до різноманітних мовних конкурсів. Доцільним є використання краєзнавчого матеріалу. Успіхів!

  3. Гарний методичний посібник.Розроблені різномані вправа для 3класу. Проводиться словникова робота,що дуже важливо для школярів.За допомогою різноманітних вправ діти повторюють і вивчений матеріал.Дякую за напрацювання! Порекомендую своїм вчителям для роботи .Успіхів Вам!

  4. В основному завдання підібрані творчого характеру. Чітка комплектація навчально матеріалу робить його доступним і легким у використанні. Продумана словникова робота: незрозумілі слова пояснені. Рекомендую розробку доповнити ілюстративним матеріалом. Дякую!

  5. Вправи, які подані в посібнику, різноманітні, мають як і навчальний, так і виховний потенціал. Завдання до вправ сформульовано чітко, лаконічно і зрозуміло для дітей.

  6. Оксана Романівна склала гарний методичний посібник з української мови. Завдання різнопланові, стосуються окремої теми. Тексти, які зустрічаються у вправах, мають як навчальний , так і виховний характер. Цінним є використання казкового матеріалу.