mail@urok-ua.com

Урок-аукціон “Збережемо чистою планету”

Урок-аукціон з курсу за вибором “Дорога в дивосвіт” для учнів 4-х класів, з метою поширення знань дітей про екологічні проблеми планети Земля і рідного краю; бажання охороняти та примножувати їх багатства та красу.

Урок-аукціон

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Запропонована презентація чудово підійде для проведення мультимедійного уроку з природознавства. В ній міститься додаткова інформація про значення сміттєпереробних заводів. Сам урок присвячений основним екологічним проблемам планети Земля та рідного краю. Дякую.

  2. Презентаційний матеріал є яскравим, корисним та доступним для сприйняття. Кожному із нас відомо, що наша екологічна система потребує кращого, а це проблема не одиниць, це проблема людства. Тому щоб вирішити такі важливі питання, потрібно починати із себе. Нам потрібно боротись за чистоту природи, а в матеріалі викладено основні орієнтири до цього. Учні після перегляду презентації матимуть хорошу можливість усвідомити те, як із звичайного сміття можна отримати такі чудові результати переробки. Не потрібно забруднювати навколишнє середовище, а сприяти уникненню цього – ось така мета роботи. Напрацювання є актуальним. Дякую!