mail@urok-ua.com

Урок позакласного читання 4 клас “Школа добрих учинків (за В. Сухомлинським)”

Урок позакласного читання 4 клас “Школа добрих учинків (за В. Сухомлинським)”
Мета: ознайомити з творами В. Сухомлинського, допомогти дітям усвідомити значення добра як життєвого вибору в духовному становленні особистості; формувати уявлення про те, що добра, чуйна людина завжди допомагає іншим, поважає їх, піклується про стареньких, добре ставиться до рідних і друзів; навчати оцінювати вчинки головних героїв оповідань, наслідувати їх позитивні риси, прагнути до самовдосконалення; розвивати мовлення учнів; виховувати віру в силу любові, дружби, добра і справедливості.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Твори Василя Сухомлинського – джерело моральних цінностей, яких так не вистачає наразі. Вчитель проводить огляд багатьох , опрацьованих учнями, творів. Сподобалась гра “Сердечка”. Презентація знайомить учнів з біографією педагога.

  2. Напрацювання вчителя є доволі актуальним, адже 2018 року ми відзначаємо 100-річчя від появи на українській землі такої сонячної людини – Василя Сухомлинського. Матеріали однозначно є корисними для використання. Його твори – це символ добра, їх не можна не любити. Урок добре продумано, сподобались влучні запитання до опрацьованих творів.

  3. Значимість творів В. Сухомлинського переоцінити не можливо. І які б ми не були сучасні, добро потрібно творити. Дякую колезі, за обраний матеріал. Сподобалася гра “Сердечка”, також гарні, змістовні питання на них. Дякую.