super@urok-ua.com

Урок-презентація “Народні свята весняного циклу”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-презентація “Народні свята весняного циклу”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок-презентація “Народні свята весняного циклу”
Урок дає змогу дослідити традиції святкування народних весняних свят в Україні; залучити дітей до творчого пізнання культурної спадщини нашого народу, до розкриття краси української обрядовості; розвивати допитливість, повагу до звичаїв та традицій свого народу; плекати любов до рідного слова; сприяти емоційно-естетичному та моральному вихованню учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже цікавий урок та підготовка до нього. Яскравий приклад проектної діяльності учнів. Чітко продумане кожне завдання для творчої роботи груп. Надзвичайно гарний захист робіт. Одержала масу задоволення від Вашого доробку, Олено Борисівно. Щиро дякую за таку можливість. Успіхів Вам у творчій праці!

  2. Дуже яскравий та продуманий урок-проект, вчитель змогла досягти результату завдяки організації учнів не тільки на уроці, а й в позаурочний час. Використовується як групова, так і індивідуальна робота, інтерактивні вправи роблять захист проекту більш розкритим. Як і повинно бути, проект має свій кінцевий результат у вигляді календаря свят, який може використовуватися й далі у шкільному житті. Дякую за поповнення методичної скарбнички!

  3. Олено Борисівно! Дякую за приклад проектної діяльності з учнями. Ви продемонстували власні організаторські здібності, вміння вчителя-класовода формувати пошуково-дослідницькі навички дітей. Ще раз переконуюся у величезних розвивальних можливостях проекту, коли дитина, яка працювала в одній групі, під час захисту отримує інтегровані знання про весняні свята через народознавчий, літературний тощо додатковий матеріал. А скільки шансів навчитися працювати в міні-колективі, дослухаючись до інших думок, навчаючись компромісу, вмінню слухати і висловлювати власну думку! Чудово! Успіхів Вам!

  4. Діяльнісний підхід у навчанні є дуже єфективним. Коли перед дітьми ставляться завдання, які потрібно вирішити, то це завжди цікаво- вміння слухати лідера, вміння працювати в команді, вміння поважати чужу думку і відстоювати свою позицію.Урок насичений, добре продуманий, народознавчий матеріал цікавий і пізнавальний.І на завершення таке ж важливе всебічне оцінювання. Успіхів.)

  5. Урок продуманий і цікавий. Захоплює те, що на початку виступів кожної із груп, своє слово має лідер групи, який презентує завдання групи. Після виступу групи можна проаналізувати чи все вдалося, чи все виконано. Презентація відповідає уроку, надзвичайно динамічна.

  6. Урок з самого початку викликає позитивні емоції. Групова робота є основною, лідери не лише повідомляють інформацію, а й залучають до гри. Презентація проектної роботи є цікавою та пізнавальною. Дякую!