Урок та презентація Олесь Донченко “Лісовою стежкою” для учнів 3 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок та презентація Олесь Донченко “Лісовою стежкою” для учнів 3 класу
ПІБ автора: Булка Віра Миколаївна
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тартаківський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ ім. Петра Саноцького"

Урок та презентація Олесь Донченко “Лісовою стежкою” для учнів 3 класу
Вчити учнів знаходити в тексті описи, роздуми; формувати уміння аналізувати, робити висновки з прочитаного, побаченого; збагачувати словниковий запас учнів; вдосконалювати навички швидкого та виразного читання; виховувати любов до природи, спостережливість, допитливість

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На мою думку, значна частина уроку стосувалася природознавства, а не літературного читання (наприклад, “Правила поведінки на природі”, “На замітку юному натуралісту” тощо). Є недоліки технічного характеру у презентації, також слайд №10 перевантажений словесним текстом. Дякую.

  2. Вчитель добирає різні вправи для досягнення результативності уроку.Обрані методи та прийоми сприяють формуванню предметної компетентності учнів. Вправа “Криголам” логічно завершує змістовно наповнений урок.Презентація відповідає вимогам.

  3. До уроку вчитель підготувався на славу, різні види завдань для мовленєвої розминки, тісний інтегрований зв”язок із уроками природознавтва. Складання сенканів, добирання рим – це все зробило свій вплив на засвоєння учнями матеріалу уроку. Після такого уроку діти дійсно усвідомлюють матеріал.

  4. Дякую Вірі Миколаївні за чудовий конспект уроку. Багато творчих вправ.Велика увага приділена словниковій роботі. На мій погляд,підготовча частина уроку переобтяжена зайвими фактами.Твір досить об”ємний, а тому часу на читання треба багато.