mail@urok-ua.com

Урок з математики для 2 класу. Додавання і віднімання числа 9 з переходом через десяток.

Даний урок розроблено мною із використанням ігрової технології. Використання ігрової технології – це спосіб, на мій погляд, зробити серйозну роботу цікавою, а зовсім не спосіб звільнити дитину від неї. Проте потрібно мати на увазі, що ставлення дітей до гри різниться і визначається їх особистісним сприйняттям ролі гри у їх житті. Гра – розвага – це зовсім не гра – навчання. Гра-навчання – це життя в адаптованому для дітей вигляді і тому нам, педагогам треба ставитися до цього серйозно і використовуючи обрану мною технологію дозуючи, не переплутати гру – подорож казкою з грою-навчанням.

 • : Ситніченко Альона Едуардівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Прилуцька ЗОШ І – ІІІ ст. №2
 • Урок з математики для 2 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
641

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Урок розвивається послідовно, від простого до складного. На ньому діти знайомляться з алгоритмом віднімання однозначних чисел з переходом через розряд.У вас вийшов грамотний проблемний урок зміст якого дозволяє учням самостійно здобувати знання. У кожного є можливість висловити свою думку, порівняти його з думкою інших, оцінити свою діяльність.

 2. Доцільно проведена мотивація навчальної діяльності.Сподобалась індивідуальна робота з різнокольоровими картками та їх швидка перевірка . Весело, динамічно проходить фізхвилинка. Діти на уроці працювали творчо, розвивали математичні здібності.