Урок з математики для 2 класу. Додавання і віднімання числа 9 з переходом через десяток.

Автор матеріалу: Урок з математики для 2 класу. Додавання і віднімання числа 9 з переходом через десяток.

Даний урок розроблено мною із використанням ігрової технології. Використання ігрової технології – це спосіб, на мій погляд, зробити серйозну роботу цікавою, а зовсім не спосіб звільнити дитину від неї. Проте потрібно мати на увазі, що ставлення дітей до гри різниться і визначається їх особистісним сприйняттям ролі гри у їх житті. Гра – розвага – це зовсім не гра – навчання. Гра-навчання – це життя в адаптованому для дітей вигляді і тому нам, педагогам треба ставитися до цього серйозно і використовуючи обрану мною технологію дозуючи, не переплутати гру – подорож казкою з грою-навчанням.

Вікно перегляду документа

  • : Ситніченко Альона Едуардівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Прилуцька ЗОШ І – ІІІ ст. №2
  • Урок з математики для 2 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок розвивається послідовно, від простого до складного. На ньому діти знайомляться з алгоритмом віднімання однозначних чисел з переходом через розряд.У вас вийшов грамотний проблемний урок зміст якого дозволяє учням самостійно здобувати знання. У кожного є можливість висловити свою думку, порівняти його з думкою інших, оцінити свою діяльність.

  2. Доцільно проведена мотивація навчальної діяльності.Сподобалась індивідуальна робота з різнокольоровими картками та їх швидка перевірка . Весело, динамічно проходить фізхвилинка. Діти на уроці працювали творчо, розвивали математичні здібності.