super@urok-ua.com

Урок з української літератури з презентацією “Оксана Іваненко “Книгодрукар Іван Федоров”

Автор матеріалу: Урок з української літератури з презентацією “Оксана Іваненко “Книгодрукар Іван Федоров”

Розробка уроку з презентацією.

Розробка уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Урок перевантажений завданнями, які не можна виконати за 45 хвилин. Результат дослідження культурологів — два чотирирядкових вірші? Чи доречно учню бути в ролі жінки-письменниці? Чи варто проводити конкурс на кращого читця повісті (за незрозумілими критеріями)? Повідомлення учня-літописця та учня-друкаря важко сприймати на слух (великі зо об’ємом, багато дат). Вибачте.

  2. Для цього уроку проведена велика підготовча робота, опрацьовано багато додаткової інформації. Учні мали випереджувальні завдання. Учитель на уроці виконувала роль консультанта. Сподобалося, що шестикласники вміють самостійно працювати. Дякую.

  3. Навчання на такому уроці-перевтіленні спрямоване на підвищення знань, формування працьовитості, цілеспрямованості. Тому такі уроки найбільше подобаються учням, ніж буденні навчальні заняття, викликають у них творчий інтерес. Насамперед тому, що навчальний процес тут має багато спільного з ігровою діяльністю дітей.Дякую.

  4. Цікавий урок – екскурс в історію. Автор використовує прийом перевтілення, завдяки якому учні виступають в ролі культорологів, письменниці, літописця, друкаря, що дійсно справляє враження екскурсії через століття. Хорошим доповненням є презентація до уроку.

  5. Урок насичений різноманітними інтерактивними вправами, учні сприймають, аналізують інформацію. Вчитель спонукає до дієвості на уроці. Сподобалось диференційоване домашнє завдання, особливо написання листа Івану Федорову.

  6. Здорово, коли вчителі української мови можуть роботи такі презентації. Цей урок можна цілком назвати проектом, тому що в ньому виставлене ключове питання, протягом уроку ведеться дослідження і знаходиться відповідь на нього. Дякую!