mail@urok-ua.com

Урок з української літератури з презентацією “Оксана Іваненко “Книгодрукар Іван Федоров”

Розробка уроку з презентацією.

Розробка уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
294

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Навчання на такому уроці-перевтіленні спрямоване на підвищення знань, формування працьовитості, цілеспрямованості. Тому такі уроки найбільше подобаються учням, ніж буденні навчальні заняття, викликають у них творчий інтерес. Насамперед тому, що навчальний процес тут має багато спільного з ігровою діяльністю дітей.Дякую.

  2. Цікавий урок – екскурс в історію. Автор використовує прийом перевтілення, завдяки якому учні виступають в ролі культорологів, письменниці, літописця, друкаря, що дійсно справляє враження екскурсії через століття. Хорошим доповненням є презентація до уроку.

  3. Урок насичений різноманітними інтерактивними вправами, учні сприймають, аналізують інформацію. Вчитель спонукає до дієвості на уроці. Сподобалось диференційоване домашнє завдання, особливо написання листа Івану Федорову.

  4. Здорово, коли вчителі української мови можуть роботи такі презентації. Цей урок можна цілком назвати проектом, тому що в ньому виставлене ключове питання, протягом уроку ведеться дослідження і знаходиться відповідь на нього. Дякую!