mail@urok-ua.com

Входження українських земель до складу Великого князівства Литовського та інших держав

Показати боротьбу Польщі, Угорщини та Литви за українські землі, встановлення влади над Волинню, Чернігово – Сіверщиною, Поділлям, Київщиною, Переяславщиною, пояснити учням наслідки приєднання цих земель до Литовської держави, вчити давати оцінку подібним процесам, сформулювати уявлення про відмінності, які існували на українських землях, що перебували під владою Польщі та Литви, ознайомити з причинами, умовами та наслідками Кревської унії; розвивати вміння аналізувати, порівнювати й узагальнювати події; виховувати толерантне ставлення до політичних діячів, почуття патріотизму, готовність боронити свою землю від нападників.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Насичений і цікавий урок. Вчитель підібрав велику кількість завдань на порівняння, закріплення і освоєння нової інформації. Також підібрана велика кількість ілюстрації до теми, яка прослідковується під час перегляду презентації.

  2. Конспект уроку і презентація становлять взаємодоповнювані елементи уроку. Конспект розроблено детально. Використано порівняльні таблиці, що сприятимуть творчому мисленню учнів. Ілюстративний матеріал, карти сприятимуть всебічному розумінню навчального матеіалу.