super@urok-ua.com

Відкритий виховний захід “Свято Масляної”

Автор матеріалу: Відкритий виховний захід “Свято Масляної”

Видкритий виховний захід “Свято Масляної”,спрямовиний на розширення та поповнення світогляду студентів про традиційні ураїнські свята,розвиває культурно-музичні навики,а також виховує любов та бережне ставлення до традицій українського народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка виховного заходу знайомить студентів з традиціями українського народу святкувати масляну. Цей матеріал може бути цікавим для всіх, хто любить і шанує рідну минувшину та дбає про майбутнє збереження нашого етносу. Дякую!

  2. Такий захід виховує шану до традицій нашого народу. Інсценізуючи народознавчий матеріал, студенти поповнюють знання про звичаї та традиції українського народу. Переконана, що свято пройшло весело та цікаво. Дякую.

  3. Свято Масляної – гарна традиція. Для учнів -студентів не досить тільки розказати про це. Можна було б і млинці приготувати, і ввести уривки святкового дійства тощо. Просто сидіти слухати – не дуже вдалий варіант. Дякую за те, що знайомите підростюче покоління з традиційними ураїнськими святами. Бажаю їх ще й святкувати!