mail@urok-ua.com

Виховна година “Освіта – запорука щасливого майбутнього”

Виховна година спрямована на усвідомлення учнями важливості якісного навчання. Інформація має допомогти дітям визначити шляхи вдосконалення власних навичок, навчатися самостійно здобувати знання; виховувати потребу в постійній самоосвітній діяльності.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчитель вдало мотивує учнів проявляти в повній мірі відповідальність та зацікавленість до навчання. Гарні поради вчителя, доречні приклади, відео налаштовують учнів покращити свій рівень навчальних досягнень , зрозуміти усю вагомість порушеного питання. Дякую!

  2. Обов*язок кожного учня – сумлінно навчатися. На жаль, більшість батьків та учнів цього не усвідомлюють. Дана виховна робота спрямовує учнів до усвідомлення та вирішення цієї проблеми. Дякую за корисний матеріал!

  3. Тема виховної години є на сьогодні актуальною,адже ні для кого не секрет,що учні втрачають інтерес до навчання.Оригінальна вправа “Циферблат життя”.Дуже ретельно підібрані слова вчителя:вона звертається і до негативного образу тітки Ліні і до мудрості нашого народу,вказує на вагу вченої людини,допомагає умовами успішного навчання(10умов),пропонує практичні поради.Безумовно година для учнів дуже корисна.Дякую.

  4. Думаю, що вчителеві вдалось дітей підштовхнути до розуміння того, що вони мають бути цілеспрямованими та старанними, адже всі повинні самовдосконалюватися, а тітонька Лінь нехай не заважає гарним прагненням. Робота над “Циферблатом життя” та перегляд відео “Найбільший урок на світі” точно не залишили учнів байдужими. Дякую!