mail@urok-ua.com

Виховна година “Освіта – запорука щасливого майбутнього”

Виховна година спрямована на усвідомлення учнями важливості якісного навчання. Інформація має допомогти дітям визначити шляхи вдосконалення власних навичок, навчатися самостійно здобувати знання; виховувати потребу в постійній самоосвітній діяльності.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
171

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Обов*язок кожного учня – сумлінно навчатися. На жаль, більшість батьків та учнів цього не усвідомлюють. Дана виховна робота спрямовує учнів до усвідомлення та вирішення цієї проблеми. Дякую за корисний матеріал!

  2. Тема виховної години є на сьогодні актуальною,адже ні для кого не секрет,що учні втрачають інтерес до навчання.Оригінальна вправа “Циферблат життя”.Дуже ретельно підібрані слова вчителя:вона звертається і до негативного образу тітки Ліні і до мудрості нашого народу,вказує на вагу вченої людини,допомагає умовами успішного навчання(10умов),пропонує практичні поради.Безумовно година для учнів дуже корисна.Дякую.

  3. Думаю, що вчителеві вдалось дітей підштовхнути до розуміння того, що вони мають бути цілеспрямованими та старанними, адже всі повинні самовдосконалюватися, а тітонька Лінь нехай не заважає гарним прагненням. Робота над “Циферблатом життя” та перегляд відео “Найбільший урок на світі” точно не залишили учнів байдужими. Дякую!