super@urok-ua.com

Виховний захід

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід
Посада: завідувач шкільною бібліотекою
Місце роботи: КЗ "Золочівський ліцей №2" Золочівської селищної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Гра-мандрівка сприяє розвитку спостережливості та уваги школярів, розширенню їх кругозору, є важливою формою життєдіяльності дитини, ефективним засобом активізації, який дає можливість долати труднощі, перешкоди, психологічні бар’єри.
Дана форма виховної діяльності орієнтована на відпрацювання й закріплення ефективних моделей поведінки, максимально-активну участь учнів, взаємообмін досвідом та використання ефективної групової взаємодії. Це форма спеціально організованого спілкування, під час якого вирішуються питання розвитку особистості, формування комунікативних навичок, надання психологічної допомоги та підтримки. Тренінг позволяє позбутися стереотетипів та вирішувати особистісні проблеми учасників. Під час тренінгу відбувається зміна внутрішніх установ, розширюються знання та виникає досвід позитивного ставлення до себе та оточуючих людей, відбувається формування позитивної Я-концепції.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гра-мандрівка як форма виховної діяльності відповідає віковій категорії дітей.Від станції до станції учням прищеплюють любов та повагу до книги.А такі заняття сьогодні у час інформатизації просто життєво необхідні.Тренінг для старшокласників розвиває комунікативні навички та вміння працювати в команді.Дякую.

  2. Я оцінюватиму гру-подорож до Читай-міста для другокласників, адже я вчитель початкових класів. Цікаво те, що вміння процювати з книгою проводиться саме в русі – відвідуванні різних станцій, знайомстві з різними персонажами, спільню роботою з дорослими.