Виховний захід для учнів 5-го класу “Перлини України”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід для учнів 5-го класу “Перлини України”
Посада: учитель біології
Місце роботи: Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сучасність потребує від вчителів нових підходів до виховання учнів, до формування їхньої національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення та поведінки, творчих здібностей. Важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє національно-патріотичне виховання. Одним із його напрямів є вивчення природи рідного краю. Сьогодні, дуже важливо формувати особистість дитини не тільки на уроках, але і в позаурочний час.  

Мета заходу: Виховувати у учнів патріотичні почуття, навчити знати та любити природу рідного краю. Розвивати у учнів ключові компетентності необхідні для Нової української школи: спілкування державною мовою, математичну компетентність, екологічну грамотність і здорове життя. Розвивати у дітей пізнавальний інтерес до дивовижних “перлин України”, її  захоплюючих краєвидів, цікавих рослин і тварин.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. На сьогодні виникає необхідність у постійному оновленні підходів до патріотичного виховання та відповідності вимогам та викликам суспільного життя. Коли на Сході України йде війна – мирне небо стало одним із головних бажань для громадянина України, а відчути себе українцем – щирою необхідністю. Національно-патріотичне виховання на уроках стає природнім і безпосереднім, якщо його поєднувати з навчальним матеріалом.Дякую, гарний сценарій!

  2. Такі конкурсні змагання дозволяють дітям краще пізнавати природу рідної місцевості. В доступній та цікавій формі учні нагромаджують знання з вивчення природи рідного краю. Виховуйте чуйних, добрих юних натуралістів, дякую!

  3. Цікавий виховний захід. Діти завжди люблять змагання і все що з ними пов*язане. Завдання, які пропонує автор носять пізнавальний характер: навіть якщо учні й незнають правильної відповіді на питання,то дізнаються нову для себе та корисну інформацію.

  4. Невід”ємною частиною основної роботи є чудова презентація. Сам матеріал виховного заходу виховує в учнів патріотичні почуття, екологічну грамотність, бережливе ставлення до всього живого.

  5. У цьому навчальному році маю класне керівництво з учнями 5-го класу. Мої вихованці є допитливими, активними, люблять свою Батьківщину. Я вважаю, що саме в такому заході вони охоче візьмуть участь. Наша Україна і справді є дивовижною, то чому б не дізнатися про неї більше? Усі етапи заходу зацікавлюють, заохочують до активної пізнавальної діяльності. Дякую!

  6. Тема актуальна. Саме в наш час важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє національно-патріотичне виховання. Цей захід виховує у дітей не тільки патріотичні почуття: любов до своєї країни, бережне ставлення до природи, екологічну грамотність, а й розвиває комунікаційні здібності .