mail@urok-ua.com

Виховний захід для учнів 5-го класу “Перлини України”

Сучасність потребує від вчителів нових підходів до виховання учнів, до формування їхньої національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення та поведінки, творчих здібностей. Важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє національно-патріотичне виховання. Одним із його напрямів є вивчення природи рідного краю. Сьогодні, дуже важливо формувати особистість дитини не тільки на уроках, але і в позаурочний час.  

Мета заходу: Виховувати у учнів патріотичні почуття, навчити знати та любити природу рідного краю. Розвивати у учнів ключові компетентності необхідні для Нової української школи: спілкування державною мовою, математичну компетентність, екологічну грамотність і здорове життя. Розвивати у дітей пізнавальний інтерес до дивовижних “перлин України”, її  захоплюючих краєвидів, цікавих рослин і тварин.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. На сьогодні виникає необхідність у постійному оновленні підходів до патріотичного виховання та відповідності вимогам та викликам суспільного життя. Коли на Сході України йде війна – мирне небо стало одним із головних бажань для громадянина України, а відчути себе українцем – щирою необхідністю. Національно-патріотичне виховання на уроках стає природнім і безпосереднім, якщо його поєднувати з навчальним матеріалом.Дякую, гарний сценарій!

  2. Такі конкурсні змагання дозволяють дітям краще пізнавати природу рідної місцевості. В доступній та цікавій формі учні нагромаджують знання з вивчення природи рідного краю. Виховуйте чуйних, добрих юних натуралістів, дякую!

  3. Цікавий виховний захід. Діти завжди люблять змагання і все що з ними пов*язане. Завдання, які пропонує автор носять пізнавальний характер: навіть якщо учні й незнають правильної відповіді на питання,то дізнаються нову для себе та корисну інформацію.

  4. Невід”ємною частиною основної роботи є чудова презентація. Сам матеріал виховного заходу виховує в учнів патріотичні почуття, екологічну грамотність, бережливе ставлення до всього живого.

  5. У цьому навчальному році маю класне керівництво з учнями 5-го класу. Мої вихованці є допитливими, активними, люблять свою Батьківщину. Я вважаю, що саме в такому заході вони охоче візьмуть участь. Наша Україна і справді є дивовижною, то чому б не дізнатися про неї більше? Усі етапи заходу зацікавлюють, заохочують до активної пізнавальної діяльності. Дякую!

  6. Тема актуальна. Саме в наш час важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє національно-патріотичне виховання. Цей захід виховує у дітей не тільки патріотичні почуття: любов до своєї країни, бережне ставлення до природи, екологічну грамотність, а й розвиває комунікаційні здібності .