mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Диво калинове -українська мова”

Виховний захід проводився з метою розширити знання дітей про Україну, українську мову. Збагатити словниковий запас учнів. Розвивати мовлення. Виховувати любов до рідної мови.

Виховний захід

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
50

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Люблю коли в одній розробці поєднанні інфоримаційно-комунікаційні технології та інтерактивні вправи,що є дуж цікавим для учнів. Ваш захід саме такий.В цьому заході все в міру, він не є переобтяжливий для учнів своїми завданням.

  2. Українська мова – це справжнє диво, яке приховує багато таємниць, тому учням потрібно прагнути розкривати ці таємниці. Розробка вчителя мені сподобалась, тому що відчувається мудрий підхід колеги до планування структури та насиченості заходу. Дякую!

  3. В одному сценарії дуже вдало поєднано пісні, загадки, легенди, прислівя. Даний захід збагатить словниковий запас школярів та відкриє багато відомостей про красу українського слова.

  4. Такий захід дійсно розширює знання учнів про Україну та українську мову, збагачує їхній словниковий запас, розвиває мовлення та виховує любов до рідної мови. Всю красу рідної мови вдало розкривають прислів*я, скоромовки, вірші, пісні . Сподобались загадки з казкового світу. Чудове завершення заходу словами Максима Рильського. Дякую!