super@urok-ua.com

Свято “Мова – диво калинове”

Автор матеріалу: Свято “Мова – диво калинове”

Свято “Мова – диво калинове”
Запропонований сценарій свята «Мова наша калинова » присвячений Дню української писемності та мови. Мета – прищеплювати учням любов, повагу до української мови,книги, до рідного слова; ознайомлювати з історією українського народу, української мови, української письменності; виховувати почуття національної гідності; виховувати бажання боротися за культуру мови; збагачувати словниковий запас дітей.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Бакляк Наталія Василівна
  • : учитель початкових класів
  • : Миколаївська спеціалізована школа І – ІІІ ст.
  • Свято Мова – диво калинове
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже сподобався сценарій свята. Багато використано музичних творів. Зацікавив нестандартний початок свята. Скільки часу триває захід?Дякую, скористаюся Вашим доробком у своїй виховній роботі.

  2. Сценарій складений з розумінням актуальності мовної проблеми в країні. Поезії, пісні, хореографічні фрагменти не просто прикраса для заходу, а кожний з них виховує почуття гордості за рідну мову, почуття патріотизму. Все в міру, тактовно, естетично, гармонійно. Дякую автору за чудову роботу.

  3. Дуже актуальна тема на сьогоднішній день.Матеріал підібраний до виховної цікавий і різноманітний, відповідає темі та меті. Залучено до роботи багато учнів. Виховної мети досягнуто.

  4. Запропонований сценарій свята «Мова наша калинова» добре продуманий. Головне його завдання – це виховувати патріотизм у дітей, почуття гордості і поваги до ріднох мови. Вважаю, що вчитель досяг мети повністю. пісні, інсценівки роблять свято неповторним, динамічним, захопливим. Ще раз впевнююсь, яка ж гарна наша мова! ДЯкую.

  5. Дуже вчасно, оскільки наближається саме це свято. Найбільше сподобалась хороша добірка пісень. Мабуть все ж таки слова розраховані більше на трішечки старших діток. Творчих вам успіхів.)

  6. Даним заходом вчитель збагачує знання учнів про рідну мову, відроджує мовні звичаї, виховує любов до української мови, гордість за можливість нею спілкуватися . Віршований , прозовий матеріал вдало чергується з пісенним. Таночок додає святу яскравості.