mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Український національний одяг – складова духовної культури”

Кожен маленький українець має пишатися традиціями та звичаями свого народу, шануючи та примножуючи їх! Одним із національних багатств нашої Батьківщини є традиційний український одяг, який зачаровує своєю веселковістю, променистістю, ніжністю та приємним “дотиком” родинного тепла.

Зберігати знання про традиційний одяг українців як найважливішу етнічну прикмету, шанувати і пам’ятати рідну історію – це обов’язок кожного з нас!

Даний виховний захід допоможе ознайомити учнів із декоративно-ужитковим мистецтвом на прикладі українського національного костюму, художніми особливостями народного одягу, його обереговим значенням, важливим елементом матеріальної та духовної культури; дати історичні відомості про розвиток національного костюму та української вишивки; розвивати інтерес до українського народного одягу як складової частини українців; виховувати естетичні почуття, любов до українського мистецтва.

Додатки

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1157

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Гарна робота про народні цінності, звичаї. Наш народ вирізняється своїм колоритом, почуттям краси. Дякую!

  2. Ганно Ігорівно! Вітаю. Вашу публікацію вважаю корисною та потрібною. Сподобалося те, що Ви зафіксували час, який плануєте витратити на кожен етап. Багато пізнавальної інформації, відео, народна пісня – це свято української душі. Сподіваюся, Вашим учням було цікаво. Успіхів Вам!