super@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Український національний одяг – складова духовної культури”

Автор матеріалу: Виховний захід на тему “Український національний одяг – складова духовної культури”

Кожен маленький українець має пишатися традиціями та звичаями свого народу, шануючи та примножуючи їх! Одним із національних багатств нашої Батьківщини є традиційний український одяг, який зачаровує своєю веселковістю, променистістю, ніжністю та приємним “дотиком” родинного тепла.

Зберігати знання про традиційний одяг українців як найважливішу етнічну прикмету, шанувати і пам’ятати рідну історію – це обов’язок кожного з нас!

Даний виховний захід допоможе ознайомити учнів із декоративно-ужитковим мистецтвом на прикладі українського національного костюму, художніми особливостями народного одягу, його обереговим значенням, важливим елементом матеріальної та духовної культури; дати історичні відомості про розвиток національного костюму та української вишивки; розвивати інтерес до українського народного одягу як складової частини українців; виховувати естетичні почуття, любов до українського мистецтва.

Вікно перегляду документа

Додатки

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ганно Ігорівно! Вітаю. Вашу публікацію вважаю корисною та потрібною. Сподобалося те, що Ви зафіксували час, який плануєте витратити на кожен етап. Багато пізнавальної інформації, відео, народна пісня – це свято української душі. Сподіваюся, Вашим учням було цікаво. Успіхів Вам!