Науково-дослідна робота: «Українська вишиванка як складова духовної спадщини України. Історія та сучасність»

Автор публікації
Автор матеріалу: Науково-дослідна робота: «Українська вишиванка як складова духовної спадщини України. Історія та сучасність»
Посада: викладач суспільних дисциплін
Місце роботи: Маріупольський професійний ліцей

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У багатьох наукових працях представлено детальний опис народного одягу, проте вишиванці відводиться досить незначне місце. Інші ж видання представляють скоріше яскраві ілюстровані альбоми та містять досить мало вербальної інформації та обґрунтування наведених даних. Саме тому, тема нашої наукової роботи: «Українська вишиванка як складова духовної спадщини України. Історія та сучасність» є досить актуальною, та потребує подальшого наукового опрацювання.
Мета науково-дослідницької роботи: вивчення історії походження вишиванки, її особливості та значення у сучасності. Привернути увагу молоді до вивчення історії виникнення вишиванки та викликати непідробний інтерес до народного мистецтва.                      

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дякую за Вашу методичну розробку. То чи ж маємо ми право забувати заповіт наших далеких і близьких предків, переданий нам у такій своєрідній мистецькій формі? А що ми передамо своїм дітям? Тож хай ніколи не переривається та золота нитка життя, якою вишивали наші бабусі свою і нашу долю! Збережімо ці надбання!