mail@urok-ua.com

Науково-дослідна робота: «Українська вишиванка як складова духовної спадщини України. Історія та сучасність»

У багатьох наукових працях представлено детальний опис народного одягу, проте вишиванці відводиться досить незначне місце. Інші ж видання представляють скоріше яскраві ілюстровані альбоми та містять досить мало вербальної інформації та обґрунтування наведених даних. Саме тому, тема нашої наукової роботи: «Українська вишиванка як складова духовної спадщини України. Історія та сучасність» є досить актуальною, та потребує подальшого наукового опрацювання.
Мета науково-дослідницької роботи: вивчення історії походження вишиванки, її особливості та значення у сучасності. Привернути увагу молоді до вивчення історії виникнення вишиванки та викликати непідробний інтерес до народного мистецтва.                      

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
53

Один коментар

  1. Дякую за Вашу методичну розробку. То чи ж маємо ми право забувати заповіт наших далеких і близьких предків, переданий нам у такій своєрідній мистецькій формі? А що ми передамо своїм дітям? Тож хай ніколи не переривається та золота нитка життя, якою вишивали наші бабусі свою і нашу долю! Збережімо ці надбання!