mail@urok-ua.com

“Використання диференційного навчання на уроках англійської мови в середній школі”

Робота є актуальною, оскільки в умовах сьогодення велика увага приділяється проблемі індивідуалізації навчання в учнів середньої школи.

У першому розділі акцентується увага на теоретичних засадах використання диференційного навчання на уроках англійської мови в середній школі. Детально висвітлюється роль різноманітних засобів, що сприяють ефективному використанню процесу індивідуалізації у навчанні іноземної мови.

У другому розділі роботи запропоновано методичні рекомендації щодо форм і методів роботи, спрямованої на диференційне навчання на уроках англійської мови.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Брейн-ринг «Вчимося у В.О.Сухомлинського» за участю педагогічних працівників Даний захід спрямований на вивчення та популяризацію досвіду видатного українського педагога В.Сухомлинського.Брейн-ринг...
Розробка відкритого уроку “Правила складання калькуляційних та технологічних карт”... Розробка спрямована на удосконалення умінь знань та навичок учнів по технології складання технологічних та калькуляційних карток.Данні матеріали можут...
23

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *