mail@urok-ua.com

Вікторина “Найрозумніший”

Вікторина “Найрозумніший”

Вікно перегляду документа

  • : Кравченко Тетяна Віталіївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : НВК 37
  • Вікторина Найрозумніший
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. І я хочу позитивно оцінити вашу роботу, але із зауваженнями. Чому немає презентації, відео, картинок? Чи цікаво весь конкурс тільки питати та відповідати? Дивіться, як проводять конкурси на телебаченні – це як шаблон. Дякую.

  2. Дуже благородна мета. І вступна частина також дуже хороша. Запитання цікаві, всеохоплюючі, деякі з них реально заставляють задуматись. Кожну з даних тем можна використати для закріплення матеріалу на уроках природознавства. Дякую.

  3. Цікава вікторина про життя тварин і рослин. Питання для вікторини підібрані цікаво, деякі з них на логіку. Матеріал найбільше підійде для учнів 4 класу, оскільки є питання, які вивчаються саме в цей період. Єдине, немає опису того як і чим нагороджували пережців. Було б цікаво побачити презентацію із супроводом заходу. Дякую!

  4. Проведена велика підготовча робота вчителя. Вікторина поділена на розділи , які об’єднує одна тема – природа. Вона сама завітала до дітей в гості( чудовий початок). Важливу роль відіграє обладнання : малюнки, плакати , вислови. Питання вікторини відповідають віковій категорії школярів молодших класів. Дякую.