super@urok-ua.com

Виступ на засіданні круглого столу вчителі – вихователі на тему «Мотивація – ключ до пізнання»

Автор матеріалу: Виступ на засіданні круглого столу вчителі – вихователі на тему «Мотивація – ключ до пізнання»

У статті показані структурні елементи готовності до шкільного навчання, види мотивації за належністю до етапу навчання, розглядаються особливості використання засобів підвищення мотивації до навчання на уроках в молодшому шкільному віці, як виховувати позитивні мотиви до навчання – відповідальної, цікавої і радісної праці..Надається характеристика сучасним засобам підвищення мотивації в учнів початкових класів, враховуючи всі переваги їхнього використання для вчителів початкової школи.

Матеріал до виступу

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Степанова Ольга Володимирівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області»
  • Виступ на засіданні круглого столу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже корисна стаття. Дійсно, мотивація активізує навчальну діяльність учнів, сприяє формуванню початкового бажання освоїти навчальний матеріал, викликає інтерес до процесу навчання. За допомогою описаних Вами видів мотивації та умов формування мотивації, вчитель легко знайде підхід до учнів, зможе змотивувати дітей на цікаву та плідну роботу. Дякую!

  2. Тема виступу є актуальною, тому що сьогодні головне завдання вчителя на уроці – змотивувати учня , дати йому можливість зрозуміти для чого в його житті знадобиться знання даного предмету та конкретної теми. Автор у своїй роботі дуже чітко розкрив види, рівні, якості та прояви мотивів. Оскільки опублікований матеріал складається з презентації та коментарів до неї, хочу звернути увагу на якісне оформленя слайдів: лаконічність тексту та завершеність кожного з них, приваблива цвітова гама, доступність інформаційного матеріалу, відповідність матеріалу темі виступу та логічне його завершення. Хочу відмітити якісний методичний супровід до презентації. Даний матеріал можна використовувати в методичній роботі навчальних закладів.

  3. Автор у статті розкриває поняття мотивації навчальної діяльності . Наразі це один з ключових елементів у пізнавальній діяльності учнів. Тому стаття пізнавальна як для вчителів, так і для батьків. Хороша робота!

  4. Пізнавальна та продумана стаття! Може бути цікавою як на нарадах та вчительських педагогічних читаннях, так і на батьківських зборах та годинах спілкування. Тому що проблема мотивації, на жаль, в наш час стоїть дуже гостро. Дякую за ідеї та роботу!

  5. Цікавою ваша стаття буде і для батьків, і для вчителів, гарно, що доповнена вона презентацією, де ви,Ольго Володимирівно,даєте основні викладки свого виступи, посилаєтесь на Сухомлинського. Дякую за роботу.