super@urok-ua.com

Презентації до круглого столу “Обираєш професію — обираєш долю”

Автор матеріалу: Презентації до круглого столу “Обираєш професію — обираєш долю”

Презентації до даного заходу допоможуть і дітям. і вчителям. і батькам краще орієнтуватися у світі професій та сприятимуть у вирішенні правильного вибору професії.

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

 

  • : Кузьменко Лілія Миколаївна
  • : Практичний психолог
  • : Миколаївський НВК Одеська область
  • Презентації до круглого столу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Щось не зрозуміла, а де ж презентація? Можливо, автор щось неправильно завантажила, допустила якусь помилку. Адже чітко сформульована тема і анотація, а далі якісь списки з назвами професій. Очікувала більшого.

  2. Важливу роль має профорієнтаційна робота в школі, яка повинна допомогти зарієнтуватися у світі професій. Назва презентації зацікавила, але, на жаль, відсутня інформація взагалі, а йде лише якийсь перелік професій. На мою думку, Вам потрібно переглянути умови створення презентації.Бажаю успіхів.

  3. Дуже зацікавилась ідеєю круглого столу для батьків та учнів, але ж після перегляду презентацій м’яко кажучи здивувалась. Це не можна називати презентаціями для круглого столу, але вони повністю можуть бути додатками до презентацій.

  4. Трішки не досконала презентація. Ви в анатоції пишите ” Презентація до заходу допоможе і дітям. і вчителям. і батькам краще орієнтуватися у світі професій та сприятимуть у вирішенні правильного вибору професі”, в самій презентації йде лише перелік професій,не вистачає опусу даної професії,для того ,щоб переглядаючи презентацію мати уявлення,що дана професія собою представляє.