Заняття з елементами тренінгу. Попередження агресивності в молодшому шкільному віці.

Автор публікації
Автор матеріалу: Заняття з елементами тренінгу. Попередження агресивності в молодшому шкільному віці.
Посада: вчитель початкових класів, практичний психолог
Місце роботи: Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст.№6 Тернопільська обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відреагування негативних емоцій, розвиток навичок конструктивного вербального і невербального спілкування, зниження рівня агресії у відносинах.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Для попередження агресивності в молодшому шкільному віці автор публікації надає арсенал корисних вправ, бесід. Матеріал готовий для практичного використання для класних керівників, психологів.Дякую.

  2. Особливість агресивності дітей, розробка способів її корекції, а головне – профілактики є однією з найактуальніших завдань сучасної психологічної науки. Виникнення конфліктних ситуацій в процесі спілкування дітей один з одним часто призводить до того, що дитина, неадекватно реагує в такій ситуації, часто виявляється в ізоляції від колективу, що перешкоджає повноцінному розвитку її особистості. Неконтрольоване поведінку в більш ранньому дитячому віці може перерости в поведінку з асоціальними тенденціями в підлітковому віці. Своєчасне виявлення дітей, що виявляють ознаки агресивності в поведінці, необхідно з метою попередження несприятливого варіанта розвитку і для організації необхідної психологічної допомоги, тому дані вправи дуже доречні у виявленні даного питання. Це чудовий матеріал не лише для психолога , а й для класного керівника.