Життєвий і творчий шлях Франца Кафки. Сенс буття «Маленької людини» у новелі Ф.Кафки «Перевтілення»
Автор публікації

ПІБ автора: Шушкевич Людмила Степанівна
Посада: викладач зарубіжної літературиМісце роботи: ДНЗ "Вишнівецький професійний ліцей"
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель зарубіжної літератури Коноваленко Валентина Анатоліївна
Аналіз новели «Перевтілення» Кафки: символіка та метафориДосліджуйте символіку й метафори в «Перевтіленні» Кафки. Вивчайте концепцію людяності й фантастичні елементи разом з глибоким аналізом твору.

Вчитель української мови та літератури Береговенко Сергій Ярославович
Урок літератури: А. І. Гай і "Чорна ротаДосліджуйте творчість А. І. Гая та його оповідання 'Чорна рота'. Поглибте свої знання про війну та її жорстокі реалії.

Вчитель української мови та літератури Пащенко Олена Володимирівна
Урок літератури про Лесю Степовичку: аналіз поезіїОзнайомте учнів з життям та творчістю Лесі Степовички, розвивайте мовлення та любов до рідного краю. Аналіз поезій у класі.

Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Михайлечко Мар'яна Степанівна
Життєвий та творчий шлях Пушкіна: урок для учнівДосліджуйте геніальність Пушкіна! Відкрийте факти його життя, аналізуйте поезію та розкривайте вплив спадщини на світову культуру.

Вчитель зарубіжної літератури Дьяченко Катерина Олегівна
Урок про Ернеста Хемінгуея: його творчість іДосліджуйте творчість Хемінгуея та ідейно-художній зміст його повісті «Старий і море» на захоплюючому уроці!

Вчитель української мови і літератури Медведєва Іванна Святославівна
Урок про Івана Франка: шлях до патріотизму та культуриДосліджуйте творчість Івана Франка, його боротьбу за Україну та роль у культурі. Виховуємо патріотизм через його життя та твори.

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури Четвертак Надія Михайлівна
О. де Бальзак: життєвий шлях і творчістьДосліджуйте життєвий шлях О. де Бальзака, його літературний спадок і працездатність через інтерактивні вправи та групову роботу.
Урок характеризується науковістю, логічною послідовністю, глибиною розкриття поставлених завдань. Звичайно, добре, що старшокласники залучаються до виконання випереджувального завдання. Гадаю, доречним було б порівняння Ф.Кафки і Г.Замзи. Дякую. Кожукало Н.
Урок побудовано відповідно методичних вимог. Учні отримали випереджувальне завдання , отже, самостійно здобували знання та передавали їх іншим. Міжпредметні зв*язки допомагають урізноманітнити роботу. Дякую.
Оце урок так урок! Браво автору! Все дуже гарно, починаючи з мети уроку, закінчуючи висновками, а яка словникова робота, а робота з таблицею, дуже добро, що є і схеми, і наочний матеріал, і список використаних джерел, що є дуже цінним. Велике дякую за те, що вчите дітей бути небайдужими до оточуючих. Творчості вам і надалі у роботі! Молодець!