mail@urok-ua.com

Життєвий і творчий шлях Франца Кафки. Сенс буття «Маленької людини» у новелі Ф.Кафки «Перевтілення»

Новела Франца Кафки «Перевтілення» – один із шедеврів австрійської літератури ХХст. Цей твір актуальний у всі часи, тому що стосується «вічних» питань людського життя. Одне з таких одвічних питань – самотність людини, яка живе у соціумі – сьогодні як ніколи співзвучне питанням нашого часу. Чимало науковців стверджують, що, на сьогоднішній день, значно збільшилася кількість людей, байдужих до проблем інших. Ми «черствіємо душею», не звертаємо уваги на проблеми та потреби тих, хто нас оточує.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок характеризується науковістю, логічною послідовністю, глибиною розкриття поставлених завдань. Звичайно, добре, що старшокласники залучаються до виконання випереджувального завдання. Гадаю, доречним було б порівняння Ф.Кафки і Г.Замзи. Дякую. Кожукало Н.

  2. Урок побудовано відповідно методичних вимог. Учні отримали випереджувальне завдання , отже, самостійно здобували знання та передавали їх іншим. Міжпредметні зв*язки допомагають урізноманітнити роботу. Дякую.

  3. Оце урок так урок! Браво автору! Все дуже гарно, починаючи з мети уроку, закінчуючи висновками, а яка словникова робота, а робота з таблицею, дуже добро, що є і схеми, і наочний матеріал, і список використаних джерел, що є дуже цінним. Велике дякую за те, що вчите дітей бути небайдужими до оточуючих. Творчості вам і надалі у роботі! Молодець!