super@urok-ua.com

Життєвий і творчий шлях Івана Малковича. Поезії “З янголом на плечі”, “З нічних молитов”

Автор матеріалу: Життєвий і творчий шлях Івана Малковича. Поезії “З янголом на плечі”, “З нічних молитов”

Урок – презентація з елементами ейдетики, яка заснована на образному мисленні ( метод асоціації); форма уроку сприяє розвитку образного мислення, усного мовлення, розвиває навички висловлення власних думок.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дана презентація поверхово знайомить учнів із Іваном Малковичем. Мета уроку сформульована не зовсім якісно: є мовні та пунктуаційні помилки. Аналіз поезій дуже непереконливий (за такою схемою). Як узагальнювалася вправа Шерлох Холмс? На деяких слайдах дуже дрібний шрифт. Вибачте.

  2. Вже завантажила собі Вашу роботу, тож обов*язково іі використаю. Напрацювання дуже цікаве, допоможе урок зробити якіснішим. “Шерлок Холмс” теж дуже сподобався. Дякую!

  3. Початок презентації представлений українізованими асоціаціями. Робота корисна, адже в загальних рисах подаються відомості про життєвий та творчий шлях Івана Малковича. Також тут йде мова про використання інноваційних методів на уроці. Дякую.

  4. Чудова презентація до уроку. Вправа “Шерлок Холмс” – просто неперевершено. Вона не лише зосередить увагу учнів , а й мотивує їх до вивчення матеріалу, а також перевірки своїх припущень. Хай ніколи Вас не залишає натхнення .