Білінгвальний урок. Роль Й. В. Ґете в історії Просвітництва. Нове розуміння природи у ліриці Й. В. Ґете. Міфологічний зміст образів вірша «Вільшаний король», 9 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Білінгвальний урок. Роль Й. В. Ґете в історії Просвітництва. Нове розуміння природи у ліриці Й. В. Ґете. Міфологічний зм...
Посада: учитель німецької мови, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
Місце роботи: Маріупольська СШ №66

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Білінгвальний урок – творче поєднанням двох дисциплін – німецької мови та зарубіжної літератури з теми «Роль Й.В.Гете в історії Просвітництва. Міфологічний зміст балади «Вільшаний король». Урок розрахований на достатній рівень знань учнів з обох дисциплін, певні знання з теми «Просвітництво», володіння принципами аналізу художнього твору. Крім класичних методів і засобів, урок передбачає залучення технологій перевернутого навчання, а також роботи з ІКТ.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сподобалась форма проведення , сучасна подача матеріалу спонукає до розвитку мислення , творчості. Відеоматеріал зацікавить учнів. Гадаю, поєднання іноземної мови та зарубіжної літератури вдалося. Мети досягнуто. Дякую.

  2. Сучасний цікавий урок. Використання білінгвального навчання дозволить учням успішно здійснювати свою діяльність і на уроках, і в нестандарних ситуаціях. Цікавий скетч-бук. Дякую.