Тема. Й.В.Гете. «Вільшаний король». Ф.Шуберт. Пісня – балада.

Автор публікації
Автор матеріалу: Тема. Й.В.Гете. «Вільшаний король». Ф.Шуберт. Пісня – балада.
ПІБ автора: Крачковська Ірина Григорівна
Посада: вчитель музичного мистецтва
Місце роботи: Навчально-виховний комплекс №4

На прикладі балади «Вільшаний король» ознайомити учнів з творчістю німецького поета Й.В.Гете та композитора Ф.Шуберта, формувати у школярів уявлення про історію художньої літератури як єдиний процес способом виявлення типологічної спільності літератур та національної своєрідності кожної з них; розширити й поглибити знання, здобуті на уроках світової та української літератури, музичного мистецтва; розвивати вміння зіставляти, визначати головне , характеризувати образи, висловлювати свої думки; виховувати любов до літератури, до музики, до театру, бажання інсценувати.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ваша робота дуже цікава, оригінальна. Гарне дослідження твору з точки зору літератури та музики. Інсценізація доречна. Я собі візьму для роботи. Дякую. Тільки матеріал-згадку про Тургенєва та Лесю Українку я перенесу на інший урок, бо це забагато на одному уроці – відволікається увага від головного.

  2. Цікавий урок , у поєднанні з музичним мистецтвом зміст стає таємничим, захоплюючим. Інсценування надає твору особливого значення, діти розвивають акторський талант. Проводиться детальний аналіз твору.