mail@urok-ua.com

Дебати «Сучасний патріотизм: модна тенденція чи життєва необхідність?»

Сприяти розвитку почуття любові до Батьківщини, причетності до її долі, становленню національної самосвідомості, української ідентичності, ціннісного ставлення до суспільства та держави, відповідальності за її стан і розвиток, приналежності до рідної землі, народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дебати є також формою патріотичного виховання. Важливе місце відводиться створенню ситуацій, в яких виникає потреба у відстоюванні учнями своєї думки. Завдяки цьому починає формуватися власна точка зору, формується культура мовлення, усвідомлення приналежності до своєї рідної землі. А це дуже важливо в наш час, дякую.

  2. Дебати «Сучасний патріотизм: модна тенденція чи життєва необхідність?» – одна із найнеочікуваніших форм виховної роботи.Щоб провести такі дебати,необхідна серйозна підготовка і вчителя,і учнів.Але завдяки таким творчим вчителям,юні учасники стають на шлях осягнення найважливіших істин людського буття,прилучаються до свого народу.Дякую

  3. Така педагогічна технологія, як дебати сприяє розвитку критичного мислення школярів.Тема цікава, патріотична. Перед початком ведучий акцентує увагу на алгоритмі проведення дебатів- це організовує всіх учасників до активної співпраці.Дякую за тематику заходу.