mail@urok-ua.com

Гра “Дебати з фізики: Вивчення фізики спрямовує людство до самознищення чи веде на новий щабель еволюції” для учнів 8 -11 класів.

Позаурочний захід для учнів 8 – 11 класів. В основі лежить гра “Дебати” у форматі Карла Поппера. Чи є фізика інструментом еволюції людства, чи, навпаки, знищення? Відповідь має дати третя сторона: судді та глядачі.

Вікно перегляду документа

  • : Дяківнич Василина Володимирівна
  • : вчитель фізики і математики
  • : Великорудківська ЗОШ І -ІІІ ст, Диканський р-н Полтавської обл.
  • -Гра Дебати з фізики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Робота дуже сподобалась своєю оригінальністю, спробою показати і позитивний, і негативний вплив досягнень науки на життя людства. Участь в команді спонукає дітей до обробки певної інформації, умінню переконати інших в своїй правоті. Під час дебатів формується вміння вислухати опонента, повагу до думки інших, толерантність

  2. Урок у формі дискусії дає змогу продемонструвати знання, поділитися досвідом, ідеями. Учні вчаться висловлювати свої погляди спокійно, у товариській атмосфері. Учні самостійно здобувають знання, апробують їх та шукають раціональне вирішення. Дякую.

  3. Дебати -дуже цікава та захоплююча форма роботи. Учні розвивають критичне мислення, відстоюють власні погляди та позицію, наводять конкретні факти,аргументуючи їх. Я вважаю, що для старшокласників такі заняття приносять багато користі.

  4. Гра у формі дебатів створює ситуацію розмірковування, поєднує в собі різні форми роботи. Обговорення даного питання спонукає мислити категоріями успіху, впродовж гри розгортається проблемно-пошуковий діалог, знаходження істини з дотриманням толерантності.