Дискусійний клуб «Плюс і мінус»

Автор публікації
Автор матеріалу: Дискусійний клуб «Плюс і мінус»
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Парасковїївська ЗОШ 1-3 ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дискусійний клуб «Плюс і мінус» працює з 1997 року. Теми – найрізноманітніші, але обов`язково неоднозначні. Традиційно на засідання клубу запрошуються учні, вчителі, батьки, випускники школи.
Під час дискусії можна висловлювати будь-яку думку і навіть мовчати, тобто тримати свої погляди при собі.
В кінці засідання всі обирають найактивнішого дискусанта.
Девіз клубу :
«Aut-aut tertium non datur»

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже сподобались питання, на які не можна дати однозначні відповіді. Підбір тем оригінальний і , на мою думку, викличе інтерес у учнів, їх активність, намагання довести свою правоту одноліткам. Терпіння та здоров’я вам!

  2. Дискусійний клуб – інтерактивна форма роботи, яка допоможе розвивати комунікативні навички. Така форма роботи цікава, вносить в освітній процес свіжі думки, нові ідеї, сприяє згуртуванню колективу. Ця діяльність створить Вам імідж успішного педагога. Дякую!

  3. Теми дискусійного клубу цікаві та актуальні, які їх учасників роблять небайдужими. Добре, що відбувається комунікація між різними людьми, так можна почути різні точки зору на певні проблемні питання. Гарна ідея для дозвілля. Дякую.

  4. Матеріал актуальний, потрібний. Гадаю, даною ідеєю зацікавляться колеги і запровадять у своєму навчальному закладі подібне. Теми для обговорення різнопланові, сприяють загальному розвитку особистості. Дякую.

  5. Дискусійний клуб «Плюс і мінус» пропонує різноманітні теми для дискусії:про щастя,про традиції,чи варто триматися минулого… Ці теми можна використати при проведенні батьківських зборів і проведенні виховних годин.Дякую