mail@urok-ua.com

Екологічне свято “Збережемо гармонію Землі”

Сценарій екологчного свята “Збережемо гармонію Землі” призначений для виховних заходів з метою формування екологічної компетентності, виховання любові до рідного краю, розвитку екологічної свідомості, розуміння необхідності бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Екологічне свято

Додатки

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1659

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Хороша цікава розробка, продуманий захоплюючий сюжет. Але погоджуюся з коментарем Тетяни Гуцул, що не варто використовувати таких персонажей, навіть і негативних. Да і діткам буде цікавіше, коли з`являться якісь нові, невідомі їм герої, від цього ваш задум тільки виграє. А в цілому дуже сподобався захід. Дякую.

  2. Свято сприяє формуванню екологічної компетентності школярів. Сценарій складено у формі інсценізації, де учні виконують певні ролі. Пісні перероблені на відповідну тему мають гумористичний характер. Дякую.

  3. Олено Володимирівно! Дякую за ще один бальзам на душу: Вашу розробку екологічного свята. Але як побачила образи нечистої сили… Давайте назвемо їх інакше: Нечистюхи, Бруднопики, Посмітюхи, Руйначі тощо. І сценарій сприймається зовсім інакше. Вибачте, але християнська традиція забороняє використовувати ці образи в дитячих сценаріях. А кому дати таку роль? Слова – матеріальні…Поцікавтеся долями артистів, які грали нечисту силу в театрі та кіно. А сама ідея і сцена з хлопчиками – дуже життєва. Успіхів Вам!

  4. Для виховання любові до рідного краю, природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища – необхідні екологічні свята, які проводяться в 3-4 класах, коли учні вже свідомо до всього ставляться. Ваше свято чудове, добре, що є додатки, дивують пісні-переробки. Дякую за роботу!