super@urok-ua.com

Екологічне свято “Збережемо гармонію Землі”

Автор матеріалу: Екологічне свято “Збережемо гармонію Землі”

Сценарій екологчного свята “Збережемо гармонію Землі” призначений для виховних заходів з метою формування екологічної компетентності, виховання любові до рідного краю, розвитку екологічної свідомості, розуміння необхідності бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Екологічне свято

Вікно перегляду документа

Додатки

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хороша цікава розробка, продуманий захоплюючий сюжет. Але погоджуюся з коментарем Тетяни Гуцул, що не варто використовувати таких персонажей, навіть і негативних. Да і діткам буде цікавіше, коли з`являться якісь нові, невідомі їм герої, від цього ваш задум тільки виграє. А в цілому дуже сподобався захід. Дякую.

  2. Свято сприяє формуванню екологічної компетентності школярів. Сценарій складено у формі інсценізації, де учні виконують певні ролі. Пісні перероблені на відповідну тему мають гумористичний характер. Дякую.

  3. Олено Володимирівно! Дякую за ще один бальзам на душу: Вашу розробку екологічного свята. Але як побачила образи нечистої сили… Давайте назвемо їх інакше: Нечистюхи, Бруднопики, Посмітюхи, Руйначі тощо. І сценарій сприймається зовсім інакше. Вибачте, але християнська традиція забороняє використовувати ці образи в дитячих сценаріях. А кому дати таку роль? Слова – матеріальні…Поцікавтеся долями артистів, які грали нечисту силу в театрі та кіно. А сама ідея і сцена з хлопчиками – дуже життєва. Успіхів Вам!

  4. Для виховання любові до рідного краю, природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища – необхідні екологічні свята, які проводяться в 3-4 класах, коли учні вже свідомо до всього ставляться. Ваше свято чудове, добре, що є додатки, дивують пісні-переробки. Дякую за роботу!