mail@urok-ua.com

Фізкультхвилинки і інші вправи для зняття напруги на уроках

Ми помічаємо коли учні стомлені. Задача вчителя – своєчасно помітити цей спад та перемкнути дітей на рухову активність, чим і є фізкультхвилинки та інші вправи.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У поданому матеріалі вчитель звертає велику увагу розвитку здоров.язбережувальній компетентності-це дуже важливо для наших діток та їх здоров.я.В статті присутні різні форми роботи.Дані вправи можна використовувати як стоячи біля парт так і сидячи за ними. Дякую за корисний матеріал.

  2. У статті автор акцентує увагу на важливій складовій розвитку особистості – компетентному ставленні учнів до свого здоров’я. Цікаво, що вчитель рухові вправи адаптувала до навчального предмету географії. Фізкультхвилинки і корисні , і цікаві. Дякую.

  3. Корисна та різнопланова підбірка фізкультхвилинок для уроків робить її актуальної для всіх уроків завдяки різноманітності своїх завдань. Вправи будуть цікавими як в початковій так і у старшій школі. Обов’язково використаю її на уроках в наступному навчальному році! Дякую!

  4. Корисною є публікація Марії Леонідівни. Адже кожен учитель прагне зберегти здоров я своїх вихованців. Тому динамічні паузи відпочинку, “крапковий масаж”, дихальні вправи та гімнастику для очей буду використовувати в своїй роботі з учнями. Спасибі.