Формування загальнопізнавальних умінь і навичок на уроках математики з навчання розв’язування складених задач, 2 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Формування загальнопізнавальних умінь і навичок на уроках математики з навчання розв’язування складених задач, 2 клас
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Українська ЗОШ I-III cтупенів №1 Обухівського району Київської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ядром ключової компетентності уміння вчитися у початковій школі є оволодіння молодшими школярами загальнопізнавальними вміннями та навичками.

У статті висвітлено питання про формування в учнів другого класу уміння спостерігати, розмірковувати, запам’ятовувати, відтворювати, застосовувати, моделювати й перетворювати навчальний матеріал, спілкуватись, прогнозувати на уроках математики посередництвом навчання дітей розв’язувати складені задачі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. POSTED November 8, 2009 at 9:54 amMike: Good question. Currently, I’m not factoring in that time because I have been focused on re-learning, then making these telm7ates…it&#821p;s kind of an R&D expense.I should be tracking the total time just out of habit so I can measure time spent against recorded revenue.

  2. Сказане на початку опису досвіду роботи про важливість змін освіти відповідно до сучасних вимог – це той крок, який нам потрібно зробити, але таким чином, аби не нашкодити ДИТИНІ!. Я цілком підтримую думку автора, підкріплену посиланням на теоретиків і практиків даного питання. Питання вивчення складених задач висвітлено чітко, послідовно, наповнене прикладами. Вивчила детально сама і рекомендую колегам зі школи. Робота вказує на методичну грамотність педагога, на його досвід роботи. Дякую за бажання ним ділитись!!!

  3. Ліна Миколаївна звертає особливу увагу на формування загальнопізнавальних умінь і навичок на уроках математики саме під час розв*язування задач. Матеріал складається з теоретичних знань та практики. Додається детальний аналіз задач, який сприяє формуванню даних навичок.Вчитель довела доцільність вивчення даного предмету.

  4. Систематизована, логічна, послідовного викладу творча робота. Погоджуюся з автором статті, що дуже важливо розвивати загальнопізнавальні уміння та навички в учнів початкової школи.