mail@urok-ua.com

Формування загальнопізнавальних умінь і навичок на уроках математики з навчання розв’язування складених задач, 2 клас

Ядром ключової компетентності уміння вчитися у початковій школі є оволодіння молодшими школярами загальнопізнавальними вміннями та навичками.

У статті висвітлено питання про формування в учнів другого класу уміння спостерігати, розмірковувати, запам’ятовувати, відтворювати, застосовувати, моделювати й перетворювати навчальний матеріал, спілкуватись, прогнозувати на уроках математики посередництвом навчання дітей розв’язувати складені задачі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
178

4 коментарі

  1. POSTED November 8, 2009 at 9:54 amMike: Good question. Currently, I’m not factoring in that time because I have been focused on re-learning, then making these telm7ates…it&#821p;s kind of an R&D expense.I should be tracking the total time just out of habit so I can measure time spent against recorded revenue.

  2. Сказане на початку опису досвіду роботи про важливість змін освіти відповідно до сучасних вимог – це той крок, який нам потрібно зробити, але таким чином, аби не нашкодити ДИТИНІ!. Я цілком підтримую думку автора, підкріплену посиланням на теоретиків і практиків даного питання. Питання вивчення складених задач висвітлено чітко, послідовно, наповнене прикладами. Вивчила детально сама і рекомендую колегам зі школи. Робота вказує на методичну грамотність педагога, на його досвід роботи. Дякую за бажання ним ділитись!!!

  3. Ліна Миколаївна звертає особливу увагу на формування загальнопізнавальних умінь і навичок на уроках математики саме під час розв*язування задач. Матеріал складається з теоретичних знань та практики. Додається детальний аналіз задач, який сприяє формуванню даних навичок.Вчитель довела доцільність вивчення даного предмету.

  4. Систематизована, логічна, послідовного викладу творча робота. Погоджуюся з автором статті, що дуже важливо розвивати загальнопізнавальні уміння та навички в учнів початкової школи.