mail@urok-ua.com

ГОДИНА ВІДНОВЛЕННЯ ДУШІ: “ХЛІБ НАШ СВЯТИЙ”

Захід для початкових класів розроблений з метою познайомити з історією вирощування хліба, з народними традиціями, пов’язаними із хлібом; виховувати шанобливе ставлення до хліба, повагу до праці хлібороба.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хліб – незгубна цінність… І істотно оцінити змогли це ті, які відчули його потребу за страшних років голоду 1932-1933 рр.. Хліб є святим, тож ми маємо цінувати цей Божий дар і цінувати людську працю. Дякую!

  2. Гарне свято, яке виховує повагу до хліба та вчить шанувати працю людей. Доречною стала і інсценізація української народної казки. Видно, що на святі співають пісень, танцюють, грають у народні ігри, переглядають повчальну інформацію. Все це разом робить свято цікавим для глядачів. Дякую.

  3. Дуже гарний захід і насичений змістовним і цікавим матеріалом.Гарно прибрана зала-світлиця:колоски,малюнки дітей,рушники,коровай,вироби з тіста,прислів,я і вислови про хліб,пісні,вірші,казки-все це повертає дітей до народних традицій,пов,язаних з хлібом,привчає цінувати його.Діти дізнаються про історію виникнення хліба,про трагічні сторінки в історії країни.Рухливі вправи-танець,пісня з рухами,ігри і все пов.язано і з темою,повчальний мультфільм і дуже гарні побажання вчителя в кінці уроку.Дякую.

  4. Такий виховний захід спонукатиме дітей цінувати хліб-святиню та хліборобську працю. Тут ми бачимо усе: влучні прислів*я та приказки, загадки, вірші, пісні. Доречною є інсценізація казки “Круть і Верть”. Також дітям подобаються ігрові методи (“Зав*яжи сніпок”). Важливим моментом є висвітлення історичного минулого на Україні 1933 року, адже учні зможуть багато над чим задуматись, бережливіше ставитимуться до хліба. Думаю, що величезне задоволення учні отримують від виконання пісні з рухами “Ой на горі жито, сидить зайчик”. Гарна розробка. Дякую!