Інтегрований урок української мови та природознавства у 3-Б класі Корисні копалини та заповідні місця рідного краю. Корінь слова. Спільнокореневі слова

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок української мови та природознавства у 3-Б класі Корисні копалини та заповідні місця рідного краю. Корі...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: сш № 189 l-lllст. м. Київ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Багаторічний досвід роботи з учнями початкових класів свідчить, що для активізації мислення молодших школярів необхідно у своїй роботі використовувати різноманітні інноваційні освітні технології. Вони сприяють розвитку особистості учня, формуванню його світогляду, культури – важливих якостей для досягнення необхідних успіхів у соціумі.

Проведення нестандартних уроків значно покращує навчання учнів, зацікавлює їх, виховує дух колективності, прищеплює любов до самого процесу навчання, що так важливо саме в наш час.
Інтегровані уроки в початковій школі дають можливість підводити учнів до усвідомленої і емоційно пережитої потреби міркувати і висловлювати свої думки на запропоновану тему. Діти мають можливість застосовувати при цьому арсенал своїх знань, життєвий досвід, зробити власні, нехай незначні, але дуже необхідні кожній дитині, умовиводи і пошукові відкриття.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Перше, що хочеться сказати, інтегроване навчання в сучасних умовах сприяє ефективному засвоєнню інформації, розвитку навичок критичного і креативного мислення, стимулює учнів до винаходів та досліджень. Тож на такому уроці, як Ваш, діти слухатимуть розповідь учителя, працюватимуть у групах, виконуватимуть інтерактивні завдання із задоволенням. Дякую.

  2. Прочитала Вашу розробку. Тема насправді важлива, потрібно, щоб діти не просто засвоїли матеріал, а навчилися користуватися отриманими знаннями! Завдання підібрані цікаві. Вони дійсно будуть сприяти формуванню умінь і навичок по темі.