mail@urok-ua.com

Інтегрований урок української мови та природознавства у 3-Б класі Корисні копалини та заповідні місця рідного краю. Корінь слова. Спільнокореневі слова

Багаторічний досвід роботи з учнями початкових класів свідчить, що для активізації мислення молодших школярів необхідно у своїй роботі використовувати різноманітні інноваційні освітні технології. Вони сприяють розвитку особистості учня, формуванню його світогляду, культури – важливих якостей для досягнення необхідних успіхів у соціумі.

Проведення нестандартних уроків значно покращує навчання учнів, зацікавлює їх, виховує дух колективності, прищеплює любов до самого процесу навчання, що так важливо саме в наш час.
Інтегровані уроки в початковій школі дають можливість підводити учнів до усвідомленої і емоційно пережитої потреби міркувати і висловлювати свої думки на запропоновану тему. Діти мають можливість застосовувати при цьому арсенал своїх знань, життєвий досвід, зробити власні, нехай незначні, але дуже необхідні кожній дитині, умовиводи і пошукові відкриття.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
484

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Прочитала Вашу розробку. Тема насправді важлива, потрібно, щоб діти не просто засвоїли матеріал, а навчилися користуватися отриманими знаннями! Завдання підібрані цікаві. Вони дійсно будуть сприяти формуванню умінь і навичок по темі.